Windows 10 Dosya Çok Büyük Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
☕Grapher ツ
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
format atmak için windows 7 dosyalarına flaşa atarken dosya çok büyük hatası ile karşılaştım çözümü nedir acil yardım edin lütfen..!!

Dipnot:16 Gb Flash Disk Dosya İse 6 gb

Q2ENB3.png

Son düzenleme:
Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
söylediği gibi flashın boyutu yetmiyor dosya büyük dosyanın boyutunu düşültmeyi dene veya sanal bir disk oluşturup oraya at formattan sonradda kalırlar dosyalar

☕Grapher ツ
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
flashda ya seni kazıklamışlar yada boyut fake hatayı kendiliğinden vermez veya boyutunu inclee belki gizli dosyalar vardır flashda
3 Senedir Bu Flashı Kullanıyorum Herhangi bir Sorun yoktu. Sorun Bilgisayarda Çözemedim Format Bile Attırmıyor :D İnat Bu Arada 2 defa biçimlendirdim 14.2 gb gözüküyor sıkıntı yok flash da

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
flash bellek yetersiz hadi onu geçtim 5gb nedir normalden fazla

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
bunun yolu şöyle flasha özellikler diyip ntfs işaretliip biiçimlendir diyorsun ondan sonra atıyorsun

☕Grapher ツ
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Teşekkür Ederim Değerli Bilgileriniz İçin Ntfs Yapmamışım
Windows 7 Ultimate + İçerisinde Microsoft Ek Yazılımları Var O Yüzden Fazla @LeonasWT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.