Windows 10 home'dan proya geçiş hk.

K

KaTliamAvI

E6 36 Yeraltı yerimiz sokaklar
Onaylı Üye
Oluyor diye biliyorum ama emin değilim olmazsa zaten etkinleştirmeden devam edip KMSpico kullanarak etkinleştirebilirsin

J

juliaCDZ

Onaylı Üye
windows 10 home ürün anahtarını pro da kullanamazsın.

G

gurayys

Onaylı Üye
sorun olmaz dostum geçebilirsin

A

atskn11

Onaylı Üye
tek bir anahtar ile aynı anakartta tüm sürümlere ulaşabilirsin. hiç bir problem olmaz

D

digicous

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Pro sürüm anahtarı ile Home sürümünü, Home sürümü ile de Pro sürümünü aktifleştiremezsin. Yine bu tip lisanslarda ana sürüm bilgisinden sonra gelen farklı ekler mevcutsa (örn. VL, SL, Single Language, Workstation) sadece yine kendi sürümü ile aktifleşir. Pro anahtar ile Pro VL sürümünü aktifleştiremezsiniz

yukarıda'ki alıntımdan da anlayabilecğein üzere eğer Crackli KMS'li HWID activationlu bir sistemin yoksa ya da herhangi bir lisans yazılımı , kullanamazsın değişir yorum yapan arkadaşlar bilgisiz insanlar ve sadece yorum kasmaya çalışıyorlar aldırma onlara ek olarak : programsız güvenli bir şekilde CMD ile windows ürün etkinleştirmek istersen gerek MH Forumunda gerek google'dan arayabileceğin şekilde bulabilirsin veya youtube video'larında (normalde link atardım ama [email protected] sanıyorlar ceza yemek istemediğim için link atmıyorum)
peki home ve pro oyunlarda çok fark eder mi ?