Windows 10 kullanıcıları içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süper Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Arkadaşlar Asus K55VJ leptop kullanıcısıyım.Windows 10 yüklü ve şuan mobil veri kullanmak zorundayım.Mobil veriyi bilgisayarıma bağladım ve 6 dakika içerisinde 800 MB internet gitti. 1.6 benzinli araç gibi sömürüyor.Yardımcı olursanız sevinirim

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Windows internet kullanımı iznini %0 yap %20 den belki 800mb değilde 200mb harcar

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
ya kardeşim hiç sorma bende de öyle bir mobil veriyi açıp lol le gidim girmez olaydım 1 el oynadım 4gb ye yakın bir şey gitti. Ama çözüm bulursam yazarım yine

Süper Üye
6 HİZMET YILI
Update kapattım ama sorun yine aynı sıfır formatlı sadece OneDrive diye bir uygulama var onunla bir alakası olabilir mi

OneDrive arka planda otomatik yedekleme yapabiliyor, en azından mobil için öyleydi kapatabiliyorsunuz böyle bir durum olabilir bir kontrol etmenizi öneririm veya mümkümnse OneDrive'ı otomatik olarak başlamayacak şekilde ayarlayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.