Windows 10'a nasıl yükseltebilirim ?

Alparda127

Bu hayatta unutulan değil iz bırakan ol
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
10
Benim laptopum win 7 ve 2020'ye giriyoruz güncelleme vb. şeyler olmayacak win 7 için bu yüzden bilgisiyarımı windows10'a yükseltmek istiyorum ücretsiz bir şekilde.

PeachCat

Griffin Premium
Beğeni Puanı
295
Windows 10 İso dosyasını indirip, sonrasında Rüfus programı ile Usb belleğine kurman gerekiyor. Daha sonrasında BIOS ayarlarından, Boot önceliğini Usb bellek yapıp format işlemine başlayabilirsin. Lakin sonrasında Driverleri de yüklemen gerekecek :) Rüfus ile İso dosyasını ayarlama videosunu buraya bırakıyorum, bakabilirsin.

YTEragonWTF

kendimde değilim şu aralar
Editör
Beğeni Puanı
44
Basit birşey hocam 2 yönteminiz var 1.si bir flashınızın olması gerek ki formatı oraya yükleyin eğer söyledikleriminden birşey anlamadıysanız 2. Yönetem YouTubeden videolar var çok açık bir şekilde anlatılıyor basit birşey hocam eğer hiç bilmiyorsanız discorda gelin anlatayım ben.

hilecime

B1 b1Tm3DiNiz Hı A
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
66
Windows 10 İso dosyasını indirip, sonrasında Rüfus programı ile Usb belleğine kurman gerekiyor. Daha sonrasında BIOS ayarlarından, Boot önceliğini Usb bellek yapıp format işlemine başlayabilirsin. Lakin sonrasında Driverleri de yüklemen gerekecek :) Rüfus ile İso dosyasını ayarlama videosunu buraya bırakıyorum, bakabilirsin.
windows 10 update ile driver yüklüyor sanırsam ama formatla alakam olmadı pek:):):):)

x-Psychotic

Süper Üye
Beğeni Puanı
205
Elnde usb disk bulunmuyorsa windows 10 media creatıon aracını indirerek basit bir şekilde wındows 10 na yükseltebilirzin

PeachCat

Griffin Premium
Beğeni Puanı
295
windows 10 update ile driver yüklüyor sanırsam ama formatla alakam olmadı pek:):):):)
Evet, Windows uptade ile driver güncellemen mümkün lakin tam yüklememe sorunu olabilir diye biliyorum. Olmasa da zaten, aygıt yönetici ile sürümü güncelleştirebilirsin.

of nope king

Everything Will Be Beautiful
Moderator
Beğeni Puanı
567
Şu linke giderek aracı indir :
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Diğer işlemleri kendin yaparsın zaten zor bir şey değil. İleri diyorsun kendisi kuruyor senin için formata falan gerek yok istersen tabi " C " sıfırlayarak atabilirsiniz. İster sende hiç bir dosyan silinmeden direk yükseltebilirsiniz.
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Üst Alt