Windows 7 wifi sorunu yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
No System Safe
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
Beyler wifi de çarpı işareti var internetteki her yolu denedim düzelmedi varmı bu çözumunuzz
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Ultra Üye
Ödüller
9
6 HİZMET YILI
1-Ağ ve Paylaşım Merkezini aç
2- Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir aç
3- Orda Kablosuz Ağ Bağlantısı var
Belki devre dışı 2 kere tıkla veya sağ tıklayıp etkinleştir

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
192.168.2.1 - 192.168.1.1 yaz eğer modem arayüzü açılıyorsa sorun modemde değildir. Açılmıyorsa sorun modemdedir
Modemde değilse arkadaşların dediklerini yap. Modemde ise müşteri hizmetlerini ara. Arada sırada altyapı çalışmaları oluyor kısa süreli kesintiler falan oluyor

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
No System Safe
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
192.168.2.1 - 192.168.1.1 yaz eğer modem arayüzü açılıyorsa sorun modemde değildir. Açılmıyorsa sorun modemdedir
Modemde değilse arkadaşların dediklerini yap. Modemde ise müşteri hizmetlerini ara. Arada sırada altyapı çalışmaları oluyor kısa süreli kesintiler falan oluyor
Yanlız benim kablosuz wifi görmüyor bu yöntemi demeden de açılmaz önce wifi açılması gerekiyor sürekli çarpı var ne denedimse düzelmiyor

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
deıdgıı gıbı 192.168.1.1 yaz cıkyorsa sorun modemde degıldır

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Yanlız benim kablosuz wifi görmüyor bu yöntemi demeden de açılmaz önce wifi açılması gerekiyor sürekli çarpı var ne denedimse düzelmiyor
Elektronik aletlerde herşey olur dostum. Görüntü olarak çarpı olabilir ama nete girebilirsin mesela ? yaşadın mnı bilmem ama ben yaşadım. O yüzden bu yönetim söyledim :)

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
No System Safe
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
Elektronik aletlerde herşey olur dostum. Görüntü olarak çarpı olabilir ama nete girebilirsin mesela ? yaşadın mnı bilmem ama ben yaşadım. O yüzden bu yönetim söyledim :)
Yanlız şu an wifi göstermediği için hiç bir wifi ye bağlı değil arayüze girmiyor yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.