• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Windows 8-8.1-10 Siyah Arka Plan Çözümü [%100]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,679
Merhaba arkadaşlar, bugün başıma gelen garip bir olayı ve çözümünü sizlerle paylaşmak istedim. Konuyu tamamen baştan sona yazıyorum, iyi dinleyiniz efendim :)

Bugün yeni topladığım bilgisayarıma windows 8.1 64 bit pro yükledim. İlk açıldığında siyah ekrandı sebebi ürün anahtarı sandım, orjinal yaptım gene düzelmedi. Her türlü forumda vs. aradım . Hiçbir türk forumlarında bulamadım. Daha sonra googleye Windows 8.1 black background fix yazdığımda ise çözümün çok basit olduğunu gördüm ve hemen çözümü sizlerle paylaşmak istiyorum :)

Bu çözüm eğer windowsunuz yasal yada illegal farketmez orjinalse ve siyah ekran probleminiz varsa, arka planı değiştiremiyorsanız olur. Yoksa olmaz :)
Eğer windowsunuz orjinal değilse orjinal yapın düzelir.

Windowsu orjinal olanlar için çözüm.

Adım 1: Denetim Masası Açın
Adım 2: Sağ yukardaki arama çubuğuna arkaplan yazın enterleyin
Adım 3: Çıkan sonuçlarda Erişim Kolaylığı Merkezi var, onun seçeneklerinde Arka Plan Görüntülerini Kapat yazıyor. Oraya Basınız.
Adım 4: Açılan pencerede en aşağı inin ve "Arka Plan Görüntülerini Kaldır (Kullanılabiliyorsa)" yüksek ihtimal burası tiklidir, Tiki kaldırın, problem çözülecek :)

Umarım derdinize derman olabilmişimdir. Sağlıcakla Kalın, nader11ndeu.

Emolokko

Yılların alamadığı adam
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Yararlı Bir Konu Teşekkürler MemoryHackTeam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt