Windows'un kendi VPN'İ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Bunu nasıl kullanacağımı anlamış değilim ne yapacağım cidden anlamadım ne işe yarıyor bilen biri yazarsa iyi olur.Lütfen onaylı üye nasıl olunur diye yazıp konuyu değiştirmeyin 50 mesaj 10 konu gerekiyor.
Bu arada konu yeri yanlış olabilir kusura bakmayın nereye koyacağımı bulamadım.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Uzman Üye
Ödüller
4
Dostum bazı özel şirketler yaptıklarının bulunmaması ve gizli olması için kendi yazdıkları vpn adreslerini kullanabiliyor o yüzden böyle birşey var. 2. olarak ücretli olarak alındığını biliyorum bunun yada internetten bulursan kullanabilirsin. Farklı bir ip makina üstünden bağlanıp takılıyosun bildiğimiz vpn yani

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Dostum bazı özel şirketler yaptıklarının bulunmaması ve gizli olması için kendi yazdıkları vpn adreslerini kullanabiliyor o yüzden böyle birşey var. 2. olarak ücretli olarak alındığını biliyorum bunun yada internetten bulursan kullanabilirsin. Farklı bir ip makina üstünden bağlanıp takılıyosun bildiğimiz vpn yani
Hmm anladım sağol normal vpn den farkı yok sadece kendi özel kanalı var doğru mu anlamışım ?

Uzman Üye
Ödüller
4
Hmm anladım sağol normal vpn den farkı yok sadece kendi özel kanalı var doğru mu anlamışım ?

Yani bende konuya tam hakim olmadığım için birşey diyemiyorum ama dediğm gibi bilirsin server bilgisayarları filan var çoğu insan da bu bilgileri kullanmak istiyor yani böyle birşeyin olması gayet mantıklı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.