• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü açılmama sorunu sözümü!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reggieri2

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Evet her konuda görüyorum wolftü açılmıyor ah ben ne yaptım ah ben ne ettim diye.
Ancak üzülmeyin zaten demişler hile fix diye konuların altınada yazıyorlar kapat gir diye ancak bazı kişilerde bu işe yaramıyor (mesela bende)
şimdi wolftü baştan aşşağıya değiştirildi yani diğer serverlere benzetildi koruması bi hayli güçlendirildi tabi bütün hackler alt üst oldu hepsi fix yedi...
ve bizim hilemiz süper ağır bi hile olduğu wolftü dosyasının içindeki cshell.dll ve object.dll yi değiştirmek gerekiyor cshell oyun yapısını değiştirmek için
objectin ne işe yaradığını bilmiyorum  :D ... 
bu bizim hilenin cshell fix yedi bu yüzden kalıcı olarak (yenisi gelene kadar yani 6.7.4.1) silmeniz gerekecek ...
yada internetten yeni çıkan temiz bir cshell alıp onu atacaksın ve hilenin yeni sürümü gelene kadar ne yazıkki real envanter ve takla olmadan oynamak zorundasınız...  :D
neyse o süre zarfı içinde hilesiz oynamalısınız hile çıkınca bu akşam doluşun wolfteame hile açılınca ilk biz işgal edecez wolfteamı spamlayacağız mübarek  :D
neyse bu şekilde oyuna girebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt