wolftü açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
6
wolfteama kullanıcı adı şifre yazıyorum entera basıyorum girmiyor xigncod egelmiyor
interneten bulduğum xigncode dosyasını ayaptım oda olmadı
oyunu silp yükledim oda olmadı
format atıp yükledim oda olmadı ama c sürücüsüne attım formatı sadece
artık napıyım beyler lütfenyardım edin eskiden açılıyodu birde açılmamaya başladı dword reborn hilesi yüzünden bi hileyle giriyim dedim leftspace error lm3 dedi kapandı oyun hilesiz girdim xigncode gelmemeye başladı
lütfen yardım edin

Onaylı Üye
*Xigncode klasörünün içindeki x3.xem, xnina.xem, xcorona.xem, xcorona_x64.xem bu dosyalar dışındaki bütün dosyaları silin.

*Eğer hile yoluyla veyahut elle oyun dosyaları içine yabancı dosyalar attıysanız siliniz. (Örneğin Img klasörüne atılan cshell.dll ve object.lto gibi. Bildiğiniz gibi dword v7.0 ve üstü versiyonlar artık object.lto ve cshell.dll kullanmıyor :)
*Başlat/Çalıştır kısmından %windir%\Temp yazıp girin açılan pencere içindeki tüm dosyaları silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından %windir%\Prefetch yazıp girin (ReadyBoot) klasörü hariç tüm dosyaları silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından %temp% yazıp girin ve tüm dosyaları silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından %windir% yazıp girin xhunter1.sys ve xspirit.sys dosyalarını silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından regedit yazıp girin açılan pencerede HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\ dizininde bulunan xhunter1 ve xspirit key girdilerini silin."
Bunları yaptıktan sonra wolftüyü sil pc resetle yeniden yükle

Ultra Üye
Ödüller
7
*Xigncode klasörünün içindeki x3.xem, xnina.xem, xcorona.xem, xcorona_x64.xem bu dosyalar dışındaki bütün dosyaları silin.

*Eğer hile yoluyla veyahut elle oyun dosyaları içine yabancı dosyalar attıysanız siliniz. (Örneğin Img klasörüne atılan cshell.dll ve object.lto gibi. Bildiğiniz gibi dword v7.0 ve üstü versiyonlar artık object.lto ve cshell.dll kullanmıyor :)
*Başlat/Çalıştır kısmından %windir%\Temp yazıp girin açılan pencere içindeki tüm dosyaları silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından %windir%\Prefetch yazıp girin (ReadyBoot) klasörü hariç tüm dosyaları silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından %temp% yazıp girin ve tüm dosyaları silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından %windir% yazıp girin xhunter1.sys ve xspirit.sys dosyalarını silin.

*Başlat/Çalıştır kısmından regedit yazıp girin açılan pencerede HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\ dizininde bulunan xhunter1 ve xspirit key girdilerini silin."
Bunları yaptıktan sonra wolftüyü sil pc resetle yeniden yükle
Olur mu kesin?

Uzman Üye
Ödüller
6
artık çarem kalmadı olmuyor çok sinirlendim formt attırmaya götürmüyom küfür edecektimde daha ban yerim daha etmedim çok sinirlendimbeyler ya

Üye
Xigncode dosyaları eksikse açılmıyor biliyorum xigncode dosyası yüklüyorsun sonra wolftü dosya klasöründeki xigncodeyi silip o yüklediğin xigncode ile dosyayı direk at öyle oluyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.