wolftü C++ Yardım [ Help ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Sa Öncelikle C++ Projesi Buldum Vardı Daha Doğrusu Imgının içine cshell ve object.lto yuda koydum ama böyle bir hatayla karşilaşiyorum yardım eder misiniz şimdiden teşşekürler .

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
Burada Hata Gözüküyor İlgilenirseniz Teşşekür Ederim

Moderatörün son düzenlenenleri:
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
iyibir kodlayıcı yaptığı programın hatalarını bulup düzelte bilir ama senin bilgi eksikliğin var bu yüzdende yaptığın hatayı göremiyorsun resim at ne hatası alıyon diye yetkili bakar iyi forumlar

Üye
6 HİZMET YILI
iyibir kodlayıcı yaptığı programın hatalarını bulup düzelte bilir ama senin bilgi eksikliğin var bu yüzdende yaptığın hatayı göremiyorsun resim at ne hatası alıyon diye yetkili bakar iyi forumlar
Gidip Önce C++ Adam Gibi Öğrensin Diğer Yazılım Dillerini Ardından Yaptığı Hilenin Nerede Olacağını Bulabilir Bence Bunları Öğrensin MemoryHackers Discord Adresinde Ona Yardımcı Olacak Bir Çok Kişi Var. Ama Çaba Gerekiyor Ha Paldır Küldür İle Bitmiyor İş.

Üye
6 HİZMET YILI
Tempten cekirkceksın kardesm base adresilerinin wolftü img fixledi :)

Seçkin Üye
7 HİZMET YILI
:D
1 wolfteamde xigncode koruması var x1injecti kullanmıcaksın eğer hata vermese bile atardı oyundan xigncode :D manual map injector yap xenos öneririm
2 projede hiç düzenleme yapmamışsındır veya pointerler eskimiş olabilir ve yani güncellemeyi dene
3 c++ da &H deil 0x diye geçiyor :D ve writelong dll de DWORD FLOAT MEMCPY ve benzery kullanılı yani anlıcagın ya buldugun proje c++ deildir yada senin buldugun projenin hookunda bir sıkıntı var onuda kendin güncelliyebilirsin

Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Projenin Kodlarında Sıkıntı Olabilir Yada Eskimiş Olabilir. +1

Onaylı Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
eyw

Beyler Yardim Edebilecek Varmi Tempten Çektirmeye

Üye
6 HİZMET YILI
1 yıl önce gelen yama sonrası wolftü img klasorünü fixleedi bu yuzden tempten çektircen base adreslerini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.