wolftü Crash ATMA Sorunu C++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
4
HERŞEY VİDEODAKİ GİBİDİR NASIL DÜZELTEBİLİRİM CRASH ATIP DURUYOR.

Onaylı Üye
Hazır base bu kardesım deüçde basei bende var bu editledim hooku değiştirdim base adresslerinin çektım girdi sene base adreslerinin çektir saunda seninki img den cekıyor tempten çektir ve hook ve detours Değiştir sorun kalkacaktır.

Onaylı Üye
adama yardım etmiceksen niye boş yorum yapıyorsun sanki sen her şeyi kendin yaptın daha c++ ban düzelmesini bilmiyorsun belki hook bile hazır sende
yaw kardeşm bi git biz uğraşamak istmedık diye hazır base kullnadık o kadar hem bizim kullandımız hook hazır projedkı hooklar degıl be kardesım senıde biliyorz ;)

Seçkin Üye
yaw kardeşm bi git biz uğraşamak istmedık diye hazır base kullnadık o kadar hem bizim kullandımız hook hazır projedkı hooklar degıl be kardesım senıde biliyorz ;)
yaw he he :D gittin baseyi biraz ble editlememişsiniz bi sağa bi box ile border ekelmişsiniz bi tanede yazı yazmışsın c++ pro su oldunuz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.