• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü Dword Hack 6.7.5 - Aksaklık-Eksiklik-Öneri Bildirimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brkcnslm

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Saygıdeğer Dword Yetkilileri ( LeftSpace - Nader11ndeu - MaskeliHileci -Caus )

Hile İle ilgili Aksaklıklar - Eksiklikler --- Önerimi dile getirmek için açtım bu konuyu okuyup yorum yazanlara şimdiden teşekkürler.

***FİX
-Wall Shot Fix -> Mermiler duvardan geçmiyor.

* Aksaklıklar 
-Atom bombası sizin tarafınzıdan aktif ise oyun sırasında D3D menu de sekme açıp kapanırken "Atom bombası" otomatik aktif oluyor.
-Wall Hack değişmesi lazım iyi değil :)
- Bazen oyundan sık atmalar yaşanıyor.
-Hile aktifken yazı yazamıyorum oyun içerisinde :)
-Bu sürümde sekme açıp kaparken kasma 6 - 7 saniye yaşadığım oluyor.

*Eksikler 
- Armor hack
- Head Shot Atack 'a alternatif olarak Body Shot Atack Eklenmeli
- Shoot To Player Alanı genişletilmeli

*Önemli İstek
-İsim değiştirme hack -->Gerçekten önemli ayrı bir hilede olabilir dworda dahil olması gerekmiyor.

NOT : Eğer bu konuda bir yanlışım varsa lütfen yanlışımı düzeltmem için yardım edin :)

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,675
Eksikliklerin bir eksiklik değil gereksiz bence :D Ayriyetten yeni sürümde zaten wallhack chams vs daha iyi yapıldı ve wallshot fixide giderildi. Oyundaki atmaların hileyle alakası yoktur sistemseldir yada coldhacktır.

brkcnslm

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

[/FONT]
cevap yazdığın için teşekkür ederim.

Ama armor hack ve Body shoot olmalı diye düşünüyorum hala çünkü hile belli olmadan oynamak isteyenler var aramzıda :) tek ben değilim :)

Wall Shot fixi yeni sürümdemi düzeltildi şuanda mı :) ?

İsim değiştirme hack konusunda ne düşünüyorsunuz. ?

Atom Bombasını Deactive mi tutacaksınız yoksa ? düzelticekmisiniz ?

nader11ndeu

Kurucu
Beğeni Puanı
7,675
Atom Bombası şuan kapalı, biz istediğimiz zaman açıyoruz onu. Ayriyetten isim değiştirme yapılmayacak ve wallshot düzeltilecek sorun yok. HKe ultimate falan onlarıda ekleyip paylaşacağız. İyi forumlar.

cyber123

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Peki dövme hilesi gibi birşey ilerde çıkabilirmi acaba çünkü real inventory dedigimiz zaman güç eşyalarının tamamı yok oluyor.

nader11ndeu

Kurucu
Beğeni Puanı
7,675
cyber123' Alıntı:
Peki dövme hilesi gibi birşey ilerde çıkabilirmi acaba çünkü real inventory dedigimiz zaman güç eşyalarının tamamı yok oluyor.
İşte tam bu yüzden yanına ek olarak slot inventory konuldu. Farkeden bir şey olmuyor slot kullanın aynı damageyi vuruyorsunuz sonuçta :)

egereiz02

Üye
Beğeni Puanı
0
LTÜFN REALAENVANTERDE SİLAHLAR EM4ST GÖZÜKÜYOR KAMPTAN ÇIKINCA FELAN DÜZELTİN ABİ!

necatiarguz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
11
ricam var benmde kurt avındaki kurtları acma şansımız varmı ?? lavithan-bahama-asmon falan onları alma hakkı gibi bişe yaparsanız sevinirim. gerisini boşverin bunu yapsanız yeterli.baba oyundaki herşeyi yapabiliosunuz bunu da yapın

madem en iyisi sizsiniz kurt avındakileri alalım başka hilelerde var ama onları kullanmak istemiyorum lütfen bunuda yapın

bari cevap verinde. ekleyemeyiz derseniz nedenini de söylerseniz sevinirim . yukardaki saçmalıklara cevap vermişsiniz.
bu lafımda o nick değiştime isteyen elemana adını beğenmiyosan yeni hesap ac kardeşim. ha rütbem yüksek diosan o senin ayıbın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt