Wolftü giremeyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
wolftü sanırım hardware Id ban atmaya başladı bu yüzden oyuna giremiyorsunuz.

Hardware ID Ban Kaldirma

volume ID programini indirin.

Daha sonra oyunun kurulu oldugu diske indirdiginiz VolumeID arsivindeki dosyalari cikarin.

Sonra CMD panelini acin (Windows Tusu + R >Cmd)

CMD ekrani geldikten sonra oyunun yuklu oldugu diskin harfini yazin ve entere basin.

Ornegin D :

Sonra Volumeid.exe XXXX-XXXX (X yerine istediginiz herhangi bir sayi ve harfi yazabilirsiniz)

Daha sonra Enter e basin ve bilgisayarinizi resetleyin.

Hardware ID ban kaldirmis olursunuz.

Bir Tane Ornek

Code:
Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.
C:\Users\Computer>D:
D:\>Volumeid.exe 5555-555x

IP Ban Kaldirma Yontemi

Oncelikle herhangi bir Proxy programini indirin.

Benim tavsiyem Hotspot Shield - Proxfier - Connectify Hotspot programlarindan bir tanesi ile bu isi halledebilirsiniz.

Bu programlardan bir tanesini kurduktan sonra kendinize yeni bir proxy ip alin veya programin verdigi ip adresini kullanarak oyuna giris yapin boylece Ip ban kaldirmis olursunuz.

Alıntıdır.

Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Bilgi İçin Saol İşine Yarıyacak İnsanlar var

Süper Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
tşkr ederim deneğeceyim.

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
İp ban kaldırmak için kullandığınız modeme restart atmanız yeterli aslında.Ki Verdiği programları kullanarak başka ülkeye ait ip kullandığınız zaman oyunda aşırı derece de ping'iniz yükselme yapacaktır.Onun dışında HWID için benimde zamanında çektiğim bir video vardı bu yöntem hala geçerliliğini yitirdi mi bilmiyorum bunun için gerekli bir araştırma yaparak konuyu paylaşabilirim.

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
rica ederim arkadaşlar fakat işe yaramazsa gelipte bana sövmeyin ben sadece internete bulduğum bir çözüm yolunu sizlerle paylaştım işe yaramışsada bir teşekkürü çok görmeyin :) zaten yapması çok uğraştırıcı birşey seğil 5-10 dkda yaparsınız anlatılanları, denemekte fayda var

Üye
6 HİZMET YILI
Ipban için vpn'e gerek yoktur. IPBan modeme reset atmayla düzelir örneğin 1.1.1.1 iken reset attıktan sonra 1.1.1.2 olur.

İp ban kaldırmak için kullandığınız modeme restart atmanız yeterli aslında.Ki Verdiği programları kullanarak başka ülkeye ait ip kullandığınız zaman oyunda aşırı derece de ping'iniz yükselme yapacaktır.Onun dışında HWID için benimde zamanında çektiğim bir video vardı bu yöntem hala geçerliliğini yitirdi mi bilmiyorum bunun için gerekli bir araştırma yaparak konuyu paylaşabilirim.

ExPlus un dediği gibi.

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Güzel ban yiyenler için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.