wolftü Hile kodlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
wolfteamda hile kodlamaya çalışıyorum kopyala yapıştır yaparak sadece deneme amaçlı böyle hatalar veriyor nasıl düzeltirim?
GH7FWO.png
jiMw1e.png

Admin
Ödüller
18
1. de de '' ; '' sonunda bu eksik galiba dene.
2.attığın resimde sonunda '' ; '' işareti koyman lazım bu satırın bittiğini gösterir.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
wolfteamda hile kodlamaya çalışıyorum kopyala yapıştır yaparak sadece deneme amaçlı böyle hatalar veriyor nasıl düzeltirim?
GH7FWO.png
jiMw1e.png
sen vb.net 6.0 yükle visual studio seni yorar boşver beni dinle sen

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Bu bir hata degil hileyi direk projeden açıyorsun oyunda acik olmadigi icin csh base adressi cekemiyor ve bunu sana bildiriyor.oyun acilirken hilenin dosya konumundan exe olarak acarsan bir sorun olmayacaktir.

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
bi harf bile hata'ya sebeb oluyor o yüzden iyice bi bak derim

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Form1.vb yazısından da anlaşılacağı gibi adam vb.net ile kodluyor hileyi c# değil yani ; koyamaz
en uygun dille vb net kur dedim acık acık yazmadım anlar diye ama anlamadı sanırım arkadaş 6.0 kodlama ile visual studio'da calıstırıyor işte

Üye
Heyy cahil kardeşim orda diyorkı wolftü.bin açık değil diyor buda ne yanı ilk önce wolftü açacan sonra hileyi açacan :=)

Üye
ya ben bu hileyi açamıyorum system 1 diyorum siteye giriş bekleniyor diyor öyle kalıyor siteye girincede bişey demiyor nababilirim

Uzman Üye
Ödüller
7
wolftuyu actim hileyi actim checkboxa bastigim gibi double hatasi veriyor.hileyi derleyip exeden actim ama yoneticimi calistirmadim acaba

Süper Üye
wolftü.bin açık değil o hatayı vermesi normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.