Wolftü Hile Yazmayı Bilenler İçeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Merhaba Değerli Memory Hackers Ailesi Sorum Şu Şekilde Olucak Wolftü ye Hack Yazmak İstiyorum Ancak Nerden Başıyacağımı Bilmiyorum Hangi Dil ile Video Dersleri Olan Falan Varsa Atabilrimi İlginiz İçin Şimdiden Teşekürler

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
Visual Basic başla temel kodları filan öğren sonra üst seviyeye geç

Süper Üye
Ödüller
7
ben kodlamayı biliyorum ama hep bir hata çıkıyor istersen yardım ederim ama :D

UwU :3
Süper Üye
Ödüller
8
C# kodlamanı öneririm C++ başlangıça ağırdır internette videoları var :) kg

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
Merhaba Değerli Memory Hackers Ailesi Sorum Şu Şekilde Olucak Wolftü ye Hack Yazmak İstiyorum Ancak Nerden Başıyacağımı Bilmiyorum Hangi Dil ile Video Dersleri Olan Falan Varsa Atabilrimi İlginiz İçin Şimdiden Teşekürler
hile yazıcam mantıgı ile hiç bir yere varamazsın VAZGEÇ bu sevdadan

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
sizler için ve kendim için klan ws lik hack kodladım fakat şuan'da gereksiz bi log hatası veriyor onu çözersem ve ya yardımcı olursanız paylaşıcağım

log hatasını farklı yerlerde veriyor bazen oyuna girerken bazen kamp seçerken bazende lobide

edit: log hatası gelmiyor tek sorun oyuna başlat dedikten sonra gelen bekleme ekranında oyun aşağıya alıp wolftü.bin açık değil diyor ?

Banlı Üye
sizler için ve kendim için klan ws lik hack kodladım fakat şuan'da gereksiz bi log hatası veriyor onu çözersem ve ya yardımcı olursanız paylaşıcağım

log hatasını farklı yerlerde veriyor bazen oyuna girerken bazen kamp seçerken bazende lobide

edit: log hatası gelmiyor tek sorun oyuna başlat dedikten sonra gelen bekleme ekranında oyun aşağıya alıp wolftü.bin açık değil diyor ?
log vermiyorsa pointer fix tir

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11

Ekli dosyalar

• 1525540411395.png
    1525540411395.png
    234.7 KB · Görüntüleme: 17
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.