Wolftü hilesi kodlamak için nereden başlamalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Selamünaleyküm. Paylaşılan çoğu wolftü hilesinde görüyorum ki c++ ile kodlanmış bende bu konu bölümüne girip göz atmak istedim. Daha önceden orta seviye vbnet ve c# ile ilgilendim. C++'ta bilgim yok. Sadece wolftü hilesi kodlamaya odaklı c++ nasıl öğrenebilirim? Nereden,nasıl başlamalıyım? Sadece konuya TAM hakim olanlar yazıp yardımcı olursa sevinirim,teşekkürler.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.png

Banlı Üye
hakim değilim ama bilgim var c ve c++ örendmeden program kodlayamasın ama vb.netle yaparsan başka tabi hackı yapmak için visual studiyo lazım ve oyundaki açıkları bulup hileyi injeck etmek lazım açıkları ve kodlamaları bulurken şunu kulana bilirsin chetengine pytho dan kodlama örene bilirsin

Uzman Üye
Balık değil balığın nasıl tutulduğunu öğrenmek istiyorum dostum temel mantığını söylemene gerek yok biliyorum zaten :D

Banlı Üye
Balık değil balığın nasıl tutulduğunu öğrenmek istiyorum dostum temel mantığını söylemene gerek yok biliyorum zaten :D
c ve c++ ve programın hatalarını bulup hataları düzelte biliyonmu bunu yapa biliyorsan ve oyunlarda açık buluyorsan yaparsın hack ama yap tığın hack beli olur ve ban yersin sana antiban yapmayı örenmeni istiyorum

Uzman Üye
Moruk bi Türkçe'yi düzgün kullan da hack işine bakarsın sonra :D düzelte biliyonmu değil düzeltebiliyon mu yapa biliyorsan değil yapabiliyorsun yap tığın değil yaptığın :p neyse eyvallah yinede

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Hook, detour gibi konuları öğrenmen lazım kardeşim, forumda bir kaç c++ hazır source var wolftü için, oradan bakarak mantığını anlayabilirsin. Menü içinde imgui felan kullanabilirsin.

Onaylı Üye
Ödüller
7
Selamünaleyküm. Paylaşılan çoğu wolftü hilesinde görüyorum ki c++ ile kodlanmış bende bu konu bölümüne girip göz atmak istedim. Daha önceden orta seviye vbnet ve c# ile ilgilendim. C++'ta bilgim yok. Sadece wolftü hilesi kodlamaya odaklı c++ nasıl öğrenebilirim? Nereden,nasıl başlamalıyım? Sadece konuya TAM hakim olanlar yazıp yardımcı olursa sevinirim,teşekkürler.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ciddimisiniz Mr,Robot He Ah Ah.

Üye
vb net den başlaya bilrisin üst düzeyolarak aylarca senelerce yavs yavas adıpm ataıp c++ kendı menü yapabilrisniz ama ilk önce" hooku adres almayı öğren" dermi c++ da ama :)

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
8
vb net den başlaya bilrisin üst düzeyolarak aylarca senelerce yavs yavas adıpm ataıp c++ kendı menü yapabilrisniz ama ilk önce" hooku adres almayı öğren" dermi c++ da ama :)

Adama yanlış bilgi vermeyin, .NET platformu ile C platformu arasında en ufak bir bağlantı ya da benzerlik yok. Diyelim ki Basic dilini öğrendi çatır çatır Memoryle oynuyor. Sonra geçti biraz da C kodlayayım dedi salak gibi kaldı ortada. Neden ? Basicde kullandığı modüllerle C dekilerin hiçbir alakası yok.

Demem o ki bir insana bilgi verirken, bir konuda yardımcı olmaya çalışırken yanlış bilgi vererek yanlış yerlere yönlendirmeyin.

Uzman Üye
Yıl 2018 ve wolfü denen bu oyuna hile kodlamayı öğrenmek istediğini söylüyorsun ilk başta şunu söyleyim bence geç kalmışsın ancak öğrenmek istiyorsan yıl 2018 her yer kaynak dolu google amcaya sor
kardeşim 2015in kral facebook coderlerindeyim umut falan vardı o dönemler biz o zamanlar vbnet ile yapıyorduk sonra c#'a geçtik bıraktım ben sonra şimdi çoğu hile c++ kodlanıyor ben de niye öğrenmeyeyim diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.