Wolftü kendi hilemizi nasıl yapıcaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
İnternete dolaşan virüslü wolftü hilelerinden bıkıp bilgisayarıma daha fazla zarar gelmesin diye Wolfteamda %100 kedime ait bir hile yapmak istiyorum bypass kodlarından tut envanter kodlarına herşeyi kendim bulup ban ve log vermeyen bir hile yapmak istiyorum bunun için bana yardım edebilcek biri varmı?

3piR
Uzman Üye
6 HİZMET YILI
İnternete dolaşan virüslü wolftü hilelerinden bıkıp bilgisayarıma daha fazla zarar gelmesin diye Wolfteamda %100 kedime ait bir hile yapmak istiyorum bypass kodlarından tut envanter kodlarına herşeyi kendim bulup ban ve log vermeyen bir hile yapmak istiyorum bunun için bana yardım edebilcek biri varmı?
program dili bilmek lazım c++ c# gibi c.e tarzı programlarlada pointer offset bulmayı öğren antiyi gecmek içinde bypass gerkli

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Program Dilini Bilmen Gerek c++ c# ben windows visual basic 2010 muydu onu kullanırdım sonra bypass kodlarını içine dışına yazıyorsun sonra hileni tasarımlıyorsun resimliyorsn sonra kaydetip paylaşıyorsun ben böyle diye biliyorum

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Kendi kodladığın hileye bir de anti ban ekleyebilirsen ban yemezsin tabii.Bence sen bu hileyi kullanmaya devam et.

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Program Dilini Bilmen Gerek c++ c# ben windows visual basic 2010 muydu onu kullanırdım sonra bypass kodlarını içine dışına yazıyorsun sonra hileni tasarımlıyorsun resimliyorsn sonra kaydetip paylaşıyorsun ben böyle diye biliyorum
youtubedki hile yapımlarına bakınca hile yapmak için dil bilmek şart değilmiş gibi geliyr sonuçta kodları alıp programa yerleştirliyorlar dahada farklı birşey yaptıklarını görmedim, şimdi kod bulmak için elbet dil bilmek lazım ama güncel envanter ve kodlarının ve çalışan baypassların paylaşıldğı bir platform varsa sanırım dil bilmedende kendi hilemi oluşturabilirim.
yani kısaca bana hile kodları+log ve ban vermemesi için ne yapmam gerektiğini bilsem yeterlidir.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
bu hileyi kullandım gerçektende çok güzel bir hile fakat hile 2 hesabımda 1 aylık ban yememe sebep oldu bu hileye kendimiz anti ban ekleyemezmiyiz gerçektende çok iyi bir hile
Bilemiyorum.Ama yeni hesap açmak zor değil :D Ben öyle yapıyorum

Üye
7 HİZMET YILI
Kardeşim burdaki hileler şuanlık ban yediriyor sen merak etme yakında Dword Vip 9.0 Sayesinde kral gibi geri dönecekler sen kodlama uğraşma :) DWORD VİP!

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Kardeşim burdaki hileler şuanlık ban yediriyor sen merak etme yakında Dword Vip 9.0 Sayesinde kral gibi geri dönecekler sen kodlama uğraşma :) DWORD VİP!
Ben hile dışında ayrı olarak oyun yapabilmek içinde dil öğrenmek istiyorum c dillerini sıfırdan anlaşılır birşekildr anlatan biri varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.