Wolftü Kill Hex

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI

Kill Hack'i felan VB.Net'temi yapacaksın ahahahhahahaha

@nightstar vbnetile kill hack yapamazsın felan diyordun , Şimdi ne diceksin = :D :D :D

Visualbasicnet i ASLA ! küçümsemeyin ! visualbasic ile color esp bile yaptım zaten bugün hilem çıkabilir !

az önce paylaşıcaktım hileyi fakat kodladığım temayı beğenmedim Farklı tema kodlayıp vs değiştirip paylaşıcam.

Süper Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Kendini Değil Düşmanları Öldürmen Lazımdı Ama Sen Bilirsin..

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Kill değil de Self Kill olmuş bu .d

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Ben sana yapamazsın diye bir şey demedim. o konuda farkettiysen VB.Net'i küçümsemedim. Mantığını biliyorsan algoritman sağlamsa herşeyi yapabilirsin bu oyuna. C#'la bile Benim demek istediğim milleti küçük düşürüyorsun yapma. biz bu dediğin özellikleri C++'da yapıyoruz. C++ geç kendini VB.Net'te bırakma.

Bu kodu DolaLamer arkadaşımız paylaşmıştı, heralde onun üstüne düz kodladın.

Asm'si bu

Kod:
jne
movzx eax,word ptr [esi+06]
mov ecx,[ebp-10]
mov edx,[ecx]
mov edx,[edx+24]
cwde
push
push eax
call edx
push

Son düzenleme:
Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Demekki insanın yapamayacağı şey yok

Seçkin Üye
7 HİZMET YILI
Pointeri on ve off yaparak kill hack yapmış sayılmazsın önemli olan fonksiyonu kullanabilmendir.Ölecek kullanıcıyı ayarlayabilirsen dediğin gibi kill hack olur.

Üye
5 HİZMET YILI
Ben sana yapamazsın diye bir şey demedim. o konuda farkettiysen VB.Net'i küçümsemedim. Mantığını biliyorsan algoritman sağlamsa herşeyi yapabilirsin bu oyuna. C#'la bile Benim demek istediğim milleti küçük düşürüyorsun yapma. biz bu dediğin özellikleri C++'da yapıyoruz. C++ geç kendini VB.Net'te bırakma.

Bu kodu DolaLamer arkadaşımız paylaşmıştı, heralde onun üstüne düz kodladın.

Asm'si bu

Kod:
jne
movzx eax,word ptr [esi+06]
mov ecx,[ebp-10]
mov edx,[ecx]
mov edx,[edx+24]
cwde
push
push eax
call edx
push
kardeşim Quadraginta Death [F6] yı yapabilirmisin wolftü de illegal kasmak için kullanıyoruz çok işimize yarıyor yapabilirsen sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.