• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü Log Hatası Çözümü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By NaNo

Süper Üye
Beğeni Puanı
4
[font=arial, tahoma]Log hatası internetten indirdiğiniz diğer hileler yada programlardan bulaşan virüslerden oluşan hatadır. Aşağıdaki işlemleri yaptığınız zaman log hatasından kökten kurtulacaksınız.[/FONT]

Adım 1) 
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
programı indirin. Bilgisayarınız 32 bit ise 32 Bit'i 64 bit ise 64 Bit'i açınız.​
[font=arial, tahoma][font=arial, tahoma]
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
 Arkadaşlar packdan Dolayı Virüs Girmiş Güvenmeyen İndirmesin[/FONT]
[/FONT]
[font=arial, tahoma][font=arial, tahoma][font=arial, tahoma]Adım 2) [/FONT][font=arial, tahoma]İleri tuşuna basınız.[/FONT][/FONT][/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 3)[/FONT][font=arial, tahoma] Hayır, sadece bir defa taratmak istiyoruma basın.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 4) [/FONT][font=arial, tahoma]İleri tuşuna basınız.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 5) [/FONT][font=arial, tahoma]Taramanın bitmesini bekleyiniz ve hiçbir şeye dokunmayınız.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 6) [/FONT][font=arial, tahoma]Tarama bittikten sonra Listeden herhangi birinin ayarına tıklayıp tümüne uygula -> sil seçiniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 7)[/FONT][font=arial, tahoma] İleri tuşuna basınız.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 8) [/FONT][font=arial, tahoma]Bilgisayarınızı yeniden başlatma işlemi olabilir olduğu zaman yeniden başladığında ekran siyah olup zararlı yazılım kaldırma işlemi gerçekleştirilecektir.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 9)[/FONT][font=arial, tahoma] Bilgisayarınız açıldıktan sonra Wolfteamın kurulu olduğu klasöre gidiniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 10)[/FONT][font=arial, tahoma] Xigncode klasörüne girin[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 11)[/FONT][font=arial, tahoma] x3.xem,xnina.xem,xcorona.xem,xcorona_x64.xem [/FONT][font=arial, tahoma]bunlar dışındaki olan her şeyi siliniz[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 12) [/FONT][font=arial, tahoma]Başlat->Çalıştıra geliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 13)[/FONT][font=arial, tahoma] %windir%\Temp yazıp enterleyin.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 14)[/FONT][font=arial, tahoma] Karşınıza çıkan bütün dosyaları siliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 15)[/FONT][font=arial, tahoma] %windir%\Prefetch yazıp enterleyin.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 16) [/FONT][font=arial, tahoma]Karşınıza çıkan bütün dosyaları siliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 17) [/FONT][font=arial, tahoma]Başlat->Çalıştıra geliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 18)[/FONT][font=arial, tahoma] %appdata% yazıp enterleyin.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 19) [/FONT][font=arial, tahoma]Bir klasör geri geliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 20) [/FONT][font=arial, tahoma]Local klasörüne giriniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 21)[/FONT][font=arial, tahoma] Temp klasörüne giriniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 22) [/FONT][font=arial, tahoma]Karşınıza çıkan bütün dosyaları siliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 23)[/FONT][font=arial, tahoma] Başlat->Çalıştıra geliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 24) [/FONT][font=arial, tahoma]regedit yazıp enterleyin.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 25) [/FONT][font=arial, tahoma]HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\xhunter1 anahtarını siliniz.[/FONT]

[font=arial, tahoma]Adım 26) [/FONT][font=arial, tahoma]Bilgisayarınızı yeniden başlatınız.[/FONT]

Adım 27) Artık hilelerinizi açıp oyununuza girebilirsiniz.

talan11

Üye
Beğeni Puanı
0
eyw kardeş paylaştığın için bendede bu hata geliyo dakka başı eyw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt