Wolftü Oyun Açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ich heiße Dimitris
Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Merhabalar,

Biliyorsunuz ki, güncelleme falan geldi. Ramazan Haritası vb. Arkadaşlar, oyuna giremiyorum hilesiz de hileli de. "Oyuna gir" tuşuna bastıktan sonra Wolftü penceresi kapanıyor, fakat xigncode gelmiyor yani sağ alttan oyun yüklenmiyor.

Görev yöneticisinden yaparak baktığımda ise Wolftü'nün Oyuna gir" butonuna bastığımda kapanıyor. Lütfen yardım edin, belki biren birisi vardır. Cevaplarınızı gördükten sonra oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim için lütfen bana oyunu-sil yükle demeyin.

Farklı çözümler benim işime daha çok yarayacağı için, lütfen farklı çözümler veriniz. Bana yardım edin lütfen. Lütfen ama lütfenn! :(

Üye
7 HİZMET YILI
Ben uzun zaman önce aynı sorunu yaşıyordum. hileyi açsamda açmasamda oyun xigncode gelince kapanıyordu, bende hileyi sahte bir woltü dosyasına yükledim bi kaç tane img dosyalarını yüklüyor hileyi açarken. Güncelleme yaptığında belki .img (emin değilim uzantısından) dosyaları çakışıp xigncode farkedip kapatıyordur. hileyi bi kere açtıktan sonra orda kalıyor o .img ( belki sistemi değişmiştir. 2016 da yaşamıştım.) bende oyunu sildim tekrar yükledim düzeldi. Ama hilenin sistemi değiştiyse , zaten bayadır girmiyordum ben woltü'a , siteyede silip yükleyince düzelmesse lütfen bana kızma çünkü ben böyle çözdüm sorunumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.