• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exorcism

Süper Üye
Beğeni Puanı
19
[font=Arial, serif]                                                   Ekran Kartınızın En Az Geforce 5700 Veya Daha Üstü Özelliklere Sahip Olup Olmadığını Kontrol Ediniz.[/FONT]
[font=Arial, serif]                                - Ekran Kartınızın Sürücüsünün Güncel Olup Olmadığını Kontrol Edin. Güncel Değil İse Ekran Kartı Sürücüsünü Son Sürüme Yükseltin.[/FONT]
[font=Arial, serif]                          - Directx 9.0 c Versiyonunu İndiriniz. [/FONT]
[font=Arial, serif]             - Bilgisayarınızı Sağlam Bir Antivirüs İle İyice Taratın.  [/FONT]
[font=Arial, serif]  - İnternet Hızınızı Düşükmü Diye Kontrol Edin İnternet Hızınız İyi Olduğuna Dikkat Edin.[/FONT]

[font=Arial, serif]                     -Bunları Yapmanıza Rağmen Oyun Hala Açılmıyorsa wolftü'ı tamamen kaldırıp yeniden yükleme işlemini gerçekleştiriniz. [/FONT]

[font=Arial, serif]                        <<<<<<<<<<<<<<<<< [/FONT][font=Arial, serif] Yardım Ettiysem Ne Güzel Yapmışım >>>>>>>>>>>>>>>>>[/FONT]

[font=Arial, serif]                                       [font=Arial, serif] Directx 9.0 c Versiyonu İndirme----------------->      http://download.microsoft.com/download/8/0/d/80d7e79d-c0e4-415a-bcca-e229eafe2679/dxwebsetup.exe[/FONT][/FONT]

[font=Arial, serif]         Arkadaşlar Bunlarda Olmazsa Bir Bilgisayarcıya Götürüp Format Attırınız. [/FONT]

Exorcism

Süper Üye
Beğeni Puanı
19
bak mustafa bu sorun bir çok kişide oluyor o yüzden koydum yararlı olur diye ;)

NightShoot

☠ ( -_・) ︻デ═一 ▸ N ight Shootᴛ (/❛o❛)/ ☠
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
25
VALLAHA DİYERLERİ İCİN SUPER OLMUSTUR BENCE BENDE YOK O HATA AMA ::D KIRMAYALIM SENI YORUM ATALIM ::D

efedev77

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
Bana Gerek Yok Ama Digerlerine Yardımı Olduysa Ne Mutlu Bize

MHLoader*

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
Allah razı Olsun Bilgisiyara Format Atdım wolftü Bozuldu Directx İndirdim Düzeldi :) Başarılarınızın Devamını Diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt