• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü Tr+Aeria D3D Hack HileYapak 07.04.2016

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

as21

Sadece istediğim İçin yapıyorum
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Hileyi HileYapak Adlı Arkadaşınız Yayınlayacaktı Ama Kendisi Şuanda Cezalı
O Yüzden Ben Paylaşacam

wolftü HileYapak D3D Hack H2 On & Off

Hilenin Yapılışı Basitir Xin coder Yüklenirken Hileyi Yönetici Olarak Aç
                                                               Oyun İçinde İstediğin Özeliği Aç Kapat

Tuş Bilgisi

Hile "Insert" Tuşuyla açılır Gizlenir
                                                                   Hile "Delete" Tuşuya Kapanır

Hilenin Özelikleri

1)Name Esp(Duvardan Görme)
                                                                   2)No Recoil(Mermi Dağımama)
                                                                        3)Jump x2(2Kat Zıplama)
                                                             4)Wolf Airbit(Yerde Koşma Sersemletme)
                                                                    5)Speed(Oyun Hızını 7Kat Artıtır)
                                                                        6)WallShot(Duvardan Vurma)
                                                                7)Rapid Fire(Saniyede 100 Mermi sıkar)
                                                                        8)Infıte Amoo(Sınırsız Mermi)
                                                9)Freez Player(Oyundaki Herkes Dona Ölümsüz Olursunuz)
                                                                    10)TeamKill(Kendi Takımını Öldürme)
                                                            11)HedShot(Öldürdüğünüz Herkes Kafaya Ölür)
                                                      12Kırmızı Takım(Kırmızı Takımdaki Rashid Neo Karakteri)
                                                      13)Mavi Takım(Mavi Takımdaki Salahadin Neo Karakteri)
                                                                              14)Crosshair(Belirgin Nişan)
                                                                      15)Respawn(Öldüğün Yerde Doğma)
                                                         16)No Damage(Yüksekten Düsünce Canınız Azalmaz)

Videolu Anlatım

İndirMe Linki:
[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][/FONT]

Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

Virüs Total:
                                   Sahte Virüs Total Gerçeği 
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
 Edited By #Şeytan

[font=Monaco, Consolas, Courier, monospace][/FONT]

as21

Sadece istediğim İçin yapıyorum
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Hile ÇAlışmakta Günceleme adrı

HileYapak

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
41
Teşekürler Ben PAylaşacamtım Ama Sen PAylaş Hada Ben Paylaşam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt