Wolftü Tuşlu Hile yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Selam,
Hocam ben şimdi tuşlu always hack kodladım.Ancak böyle bişey yapmak aklıma geldi.Benim yaptığımda Q ile açıyor E ile kapatıyor.İstediğim şey Shift tuşuna basılı tutunca aktif olması bırakınca kapanması yardımlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar

No System Safe
Banlı Üye
8 HİZMET YILI
kardeşim tuşu atadıysan on pointerinin altına else yazıp sonra off pointerını ekle hallolur

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Screenshot_1.png

hocam şöyle bir şey yaptım dogrumudur acaba ?
kardeşim tuşu atadıysan on pointerinin altına else yazıp sonra off pointerını ekle hallolur

Üye
6 HİZMET YILI
Selam,
Hocam ben şimdi tuşlu always hack kodladım.Ancak böyle bişey yapmak aklıma geldi.Benim yaptığımda Q ile açıyor E ile kapatıyor.İstediğim şey Shift tuşuna basılı tutunca aktif olması bırakınca kapanması yardımlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar

Kardeşim Bunun Nasıl Yapıldığını öğretebilir misin?
Ben de CapsLock İle açılıyor fakat geri kapanmıyor açma kapamalı nasıl yapıldığıyla ilgili yardımcı olur musun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.