• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü Yeni Çıkan Silahların Valuelerini Bulma Yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,687
Merhaba arkadaşlar, görüyorumki wolftü'a yeni silahlar çıktıkça bazı arkadaşlar internette falan "dilenmeye" başlıyor. Bu yüzden hemen kısa bir tutorial ile size yeni bir silahı nasıl bulacağınızı söylüyorum.

En basitinden, eğer yeni silah herhangi bir shopta satışa sunulduysa örneğin nakit dükkanı, nakit dükkanında valuesini bildiğiniz bir silaha tıklayıp o silahın valuesini c.e aracılığıyla aratıyorsunuz, daha sonra yeni silaha tıklayıp "changed value" ye basıp next scan diyorsunuz. DAHA sonra başka bir bildiğimiz silaha tıklayıp bildiğimiz silahın valuesini nextscan yapıyoruz, daha sonra gene valuesini almak istediğimiz silaha tıklayıp changed taratıyoruz ve çıkan sonuçlardaki valueler yeni silahımızın valuesi oluyor.

Çok zor bir iş değil bebek oyuncağı, peki ben bu konuyu neden açtım, milletten her zaman bir şeyler beklemeyin. Biraz kendiniz çabalayın, mantık geliştirin.

İyi Günler...

Edit: Anlamadığınız bir şey olursa sorabilirsiniz.

HileYapak

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
41
Önce Cheat Engine Yi Wolfteamda Nasıl Açacaz Öğret Silahvaluelerini Nasıl Bulacağımız Konuyu Sonra Açarsın
Cheat Engine Açılmıorsa Alta Alıp wolftü Kapanıorsa Demeki Bu Konuda Boşa Gider

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt