• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

wolftü Yüklenen Dosyada Hata Var Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralseko

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
Beyler Şu Hatayı Alıyoruum Çözümünü Bilen Varmı?​
Bilen söylesin​

GameRZZ

Üye
Beğeni Puanı
0
wolftü ts klasörüne git orda sound.xfs var onu sil düzelir bendede wolf.xfs sorunu olmuştu düzeldi :angel:

GameRZZ

Üye
Beğeni Puanı
0
Adımları sırasıyla uygula çözülcektir bende böyle yapmıştım.

1-) Öncelikle Softnyx yükleyicisini açmanız gerekmektedir.

2-) Yükleyici açıldıktan sonra yükleme başlar. Yükleme sırasında eğer hata oluşursa, hata veren dosya ismi karşınıza çıkacaktır.

3-) WolfteamTS klasörünün içindeki "fetch" dosyasının içine girmeniz gerekmektedir. Dosyanın içerisinde wolf.xfs wolfr_247.xfs gibi dosyaları göreceksiniz.

4-) Dosyayı kapatmadan Windows Görev Yöneticisini çalıştırınız. "İşlemler" sekmesinden NyxLauncher işlemini sonladırınız.

5-) Kapatmadığımız "fetch" dosyası içerisinde hata veren dosya hangisi ise onu siliniz. Daha sonra Softnyx yükleyicisini tekrar çalıştırınız. Hata veren her dosya için "teker teker" bu işlemi uygulayını

svsaslans

Mustafa Kemal Atatürk
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
GameRZZ' Alıntı:
Adımları sırasıyla uygula çözülcektir bende böyle yapmıştım.

1-) Öncelikle Softnyx yükleyicisini açmanız gerekmektedir.

2-) Yükleyici açıldıktan sonra yükleme başlar. Yükleme sırasında eğer hata oluşursa, hata veren dosya ismi karşınıza çıkacaktır.

3-) WolfteamTS klasörünün içindeki "fetch" dosyasının içine girmeniz gerekmektedir. Dosyanın içerisinde wolf.xfs wolfr_247.xfs gibi dosyaları göreceksiniz.

4-) Dosyayı kapatmadan Windows Görev Yöneticisini çalıştırınız. "İşlemler" sekmesinden NyxLauncher işlemini sonladırınız.

5-) Kapatmadığımız "fetch" dosyası içerisinde hata veren dosya hangisi ise onu siliniz. Daha sonra Softnyx yükleyicisini tekrar çalıştırınız. Hata veren her dosya için "teker teker" bu işlemi uygulayını
fetch dosyasını göremedim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt