World of Tanks'ın Konsol versionuna 3 adet yeni ana görev geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Devil Is Back
Banlı Üye
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
550
Çözümler
1
Tepki puanı
486
6 HİZMET YILI
:yazı:

World of Tanks için ücretsiz oynanabilen bir PC versiyonu da mevcut ancak tek oyunculu görev sistemi yalnızca konsollar için mevcut. Oyuna gelen yeni görevler de bu yüzden yalnızca Xbox One, Xbox 360 ve PS4'de oynanabilecek. 14 milyondan fazla oyuncusu olan oyun, 2017'nin Ağustos ayından beri hikaye odaklı ana görevler sunuyor. Oyuncular, gelen görevlere ücretsiz olarak sahip oluyor.

WorldOfTanks.jpg


Oyunun yaratıcısı olan Wargaming, gelen yeni görevlerin, 2. Dünya Savaşı döneminde ancak alternatif bir evrende geçtiğini açıkladı. Bu alternatif evrende 2. Dünya savaşı sonlanmamış ve aradan geçen seneler boyunca dünya dur durak bilmeden savaşmış durumda. Gelecek olan üç yeni öykü ve görev de, böyle bir dünyada geçiyor.

Yine Wargaming'in verdiği bilgiye göre, oyun önceden gelen 5 savaş öyküsü de düşünüldüğünde oyunculara yaklaşık olarak 15 saatlik bir ekstra oyun süresi sunuyor. Ancak çoğu oyunda mümkün olmadığı gibi World of Tanks'da da, oyunun bilgisayar üzerinden oynanan ücretsiz versiyonlarında bu hikaye tabanlı görevler yer almıyor. Oyuna gelen bu yeni hikayelerin de önceki görevler gibi sevileceği düşünülüyor. Tabii ki tüm oyun güncellemelerinde yaşandığı gibi, beğenilmeyen ve eleştiri alan durumlar muhakkak olacaktır.​
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.