WTFAST Kullandım Pişman Oldum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
arkadaslar bi aralar pıngım yuksektı kotam bıtmıstı onun ıcın wtfast uygulamasını kullanıyordum ıntenretını pıngını optımıze falan edıyor neyse 15 gun deneme suresıyle kullandım csgo gırıyordum .... wtfast ugulaması en ıyı pıngımı almanya serverınde oldugunu secmıs ve almanya serverıne baglmaıs artık csgo gırerken turklerle gıremıyorum her gırdıgımde sadece almanlar gelyıor bunu duzeltme ımkanım varmı tekrar wtfast uye oldugumda bu sefer sahte kredı kartını kabul etmıyor ***** ta bulamadım duzeletmıyorum baska bır uygulamayla duzeltebılrıyım ?

Üye
8 HİZMET YILI
hacı işin zor bendede öyle oldu format atmak zorunda kaldım bunun dışında bişey bilmiyorum hadi sana kolay gelsin 1 kişiye bile yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
:D krds format atmak ıstmeıyorum wtfastı 1 kere daha kaydola bılsem 2 gunluk deneme suresı verıyolar ama oda sahte sıf ındırmek ııcn gımrıyorda 2 gunluk deneme suresıne :D

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
sistem geri yükleme yap ama çok zaman geçtiyse işe yaramaz

çöp e at wtfyi internet ping düşüren kodlar var

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
zaten cope atmak ısıyorum
kodları kesfetmemıstım o zaman cok onceden yapmısdım onuda dusundum ama cok oldu yapalı alman serverı nedır yaa :D csgoda sadece almanlarla gırıyorum :=:)=:):=) bı yardım edın bısı yokmu baska bır program falan wtfast gıbı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.