• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

WTS Dark Hack G1 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dark Hack

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Beyler Bu arada Normalde Olanlardan 3RD Wolf > No Grativ > No Clip Açmayın Oyundan Atar Extra Hackıda Ellemeyin
Beyler Dword Gelene kadar bunla yetinin hile eski hiledir ama içindeki bazı şeyler çalışmıyo speed felan onları güncellicem pointer buldumda dedim gibi beyler şimdilik bununla yetinin hileyi test ettim name esp felan çalışıyor yapmanız gereken xngkode dolarken csh + bini aktif edin sonra normal hackteki hepsini seçin extra hackı ellemeyin oyundan atar belki

Beyler Kendi İsteğiniz Hem Reklamlı Hemde Reklamsız Attım Destek İçin Reklamlıyla Girerseniz Sevinirim ::) Ama Beklemek İstemiyosanız Reklamsız İndirmeyi Seçebilirsiniz :)
İndirme Link : 
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
Not Hile Eski olduğu için başka site şeyleri çıkabilir benimle alakası yok artık dedim gibi artık bu foruma çalışcam dword gelene kadar idare ediniz :)

Lemansmen

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
203
tamam eyw.  kardes :)

kardes G3 calısmayı durdurdu hatası veriyor bi yardımcı olursan

Dark Hack

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Lemansmen' Alıntı:
tamam eyw.  kardes  :)

kardes G3 calısmayı durdurdu hatası veriyor bi yardımcı olursan
extra hackı elleme obj felanda elleme orda d3wolfmu ne var o ve onun altındakileride elleme malum güncellemeden önce hepsi çalışıyodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt