XCSGO Detected oldu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Ödüller
7
Öncelikle merhaba arkadaşlar cidden çok can sıkıcı bir durum hakkında bir açıklama yapma geregi hissettim kendimce

Öncelikle asıl konumuz olan XCSGO detected mı oldu ona deyinicem.

Cevap: Hayır.

Forumda durmadan rastlıyorum şöyle commentlara, threadlara "XCSGO VAC YEDIM HELPPPPPP" falan filan gibi postlar var.
Öncelikle VAC'ı kısaca anlatayım.

VAC'ın açılımı: Valve-Anti-Cheat demek.
CSGO'dan XCSGO'yu kullanırken ban yemeniz için 2 seçenek var.
1.Seçenek şu hilenin injectorundeki junk codeların yetmeyip, herkesin toplu olarak ban yemesi ya da hilenin pointerlarının(source) fixlenmesi.
Ki o da CSGO'ya her updateden updateye oluyor genelde ama tabii kesin degil.

2.Seçenek ise şu, yukarıda da degindigim üzere bu hilenin *beta* versiyonu "ayyware" adlı bir hilenin sourcelerini kullanıyor fakat injector self-coded yani injector XCSGO'nun bulucuları tarafından kodlanmış. Ya ayyware'ın tamamen sourceleri fix yerr ya da injector detected olur.

Muhtemelen uzun süredir hile kullanıyorsanız şu yoldan geçmişsinizdir, CSGO'ya extreme injectorle hile injectlemek falan bu da ona benziyor şahsen ben 2014'de yapmıştım bunu :D

Şimdi de Owerwatch nedir onu anlatayım.

Owerwatch hesabı dogrulanmış 150 rekabetçi kazanmış ya da geçmiş seçkin oyunculara verilen bir yetkidir.
Sizin oyunun HLTV aracılıgıyla 32 tick olarak dedektiflere izletilir.
Sizde şüpheli bir şeyler bulurlarsa kısa kesitin sonunda önlerindeki formda ki seçeneklerden seçim yaparlar ya şüpheli oldugunuz kategoriden evete tıklarlar ya da süpheli degilseniz hayıra.

Eger hileyi abartıp aim, wh, bunnyhop, spinbot tarzı şeyleri açarsanız ve belli ederseniz(spinbot haric) OW'da çok rahat bir biçimde ban yersiniz.459276361_preview_ow_verdict.png

Buraya kadar okuyanlar bir like atarsa çok iyi olur.

Umarım yararlı olmuştur!

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Evet yararlıkonu olmuş.Bazı şeylere açıklık getirmişsin.Teşekkürler

Hayatına Anlam Yüklüyor (%99 Loading)
Seçkin Üye
Ödüller
5
gayet açıklayıcı olmuş bilgilendirme için teşekkürler

Üye
peki ban yememiz için önerilen bi ayar dengesi var mı ben pro olanı kullanıyorum

UwU :3
Süper Üye
Ödüller
8
ben vac yedim kullanmayın ss atarım isterseniz

Onaylı Üye
ben vac yedim kullanmayın ss atarım isterseniz
atıp kanıtlarmısın? vac imkansız uzun süredir kullanıyorum vac, valvenin koruma sistemi başka bir hile dosyasını tarayıp vac yemiş olabilirisn eğer banlandıysan bu hile kullanırken ow den yemişsindir oda belli etmişşsindir yoksa bir problem olmaz.

Üye
15 gündür hileliyim legit oynadım beta da ban falan yemedim baya güzel hile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.