XCSGo Experimental ile alakalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
Öncelikle selamlar bu yeni gelen csgo hilesinde load %100 oluyor fakat oyuna girigimizde hile açılmıyor ne kadar çok insterte bassakta görüyorum ki tüm herkesde var bu sorun cevaplarsanız seviniriz

Onaylı Üye
Ödüller
5
Benim arada açılıyor arada açılmıyor bir düzen getirilmesi lazım ve eski hile bence daha güzeldi ama VAC sorunları vardı. Bu yüzden kaldırıldı.

Üye
Ödüller
5
AYNEN LM:3 HATASI VERİYOR YOUTUBEDEN 2-3 ARAŞTIRMA YAPTIM AMA SADECE FİX ÇÖZÜMÜ RULES OF SURVİVAL İÇİN VAR

Uzman Üye
Ödüller
7
üzücü ben önceden parayı kıyıp aimware den alıyordum sonra memoryhackers ile yani dword team ile tanıştım cidden hakkını vererek yapıyor 1 tane kötü yanı var hızlı destekleri eksik ama yinede seviyorum bu siteyi

ioz

^^
Kurucu
Ödüller
20
Sosyal
üzücü ben önceden parayı kıyıp aimware den alıyordum sonra memoryhackers ile yani dword team ile tanıştım cidden hakkını vererek yapıyor 1 tane kötü yanı var hızlı destekleri eksik ama yinede seviyorum bu siteyi

parayla yapmıyoruz kardeş destek istiyosan dediğin yerden almaya devam etmelisin.

Üye
Ödüller
5
oyunda belirli bir süre geçtikten sonra oyun kendi kendine donuyor ve kapanıyor onada bi bakarsınız ayrıca ''bence'' eski xcsgo pro daha iyiydi görünüş olarak hem daha kolaydı hemde daha anlasılırdı bence o secenegide getirebilirsiniz ban yiyenlerde belli ediyolar farkında olmadan daha dikkatli olurlar artık hiç sıkıntısı yoktu

Onaylı Üye
Ödüller
5
oyunda belirli bir süre geçtikten sonra oyun kendi kendine donuyor ve kapanıyor onada bi bakarsınız ayrıca ''bence'' eski xcsgo pro daha iyiydi görünüş olarak hem daha kolaydı hemde daha anlasılırdı bence o secenegide getirebilirsiniz ban yiyenlerde belli ediyolar farkında olmadan daha dikkatli olurlar artık hiç sıkıntısı yoktu
Bu konuda sonuna kadar haklısın. Lakin VAC yiyordu insanlar.

Onaylı Üye
Ödüller
5
işte vac yiyenler hileyi belli edip overwatch'a düşüyorlardı da o yüzden yiyorlardı bende yerdim o zaman en az 15-20 maç attım hile ile hiç birşey olmadı hâlâ
Dediğim gibi VAC ekibi ve Overwatch Müfettişleri(arasında ben de varım) çok iyi çalışıyorlar. Niye bu kadar belli ediyorlar ben de hala anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.