Xcsgo hakkinda aciklama yapilmiyacak mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Iki aya askindir xcsgo kullaniyorum 550saat oyunum var henuz ban yemedim
Hile son iki gunde detected oldu buyuk ihtimalle kullananlarin bir cogu ban yedi(yemeyenlerde var) bugun oglen hile kapatildi hicbir aciklama gelmeden guncelleniyor diyor sadece

Biz uyeler forum uyeleri xcsgonun vac ban kontrolune yakalanmadigi icin kullaniyoruz ve bugun bircok kullanici ban yedi. Iki gun boyunca detected hileyi kullandiran yoneticiler neden kontrol etmediler (csgonun onemi diger oyunlara gore dusuk sanirim) ?

Bir hileyi guncellemeleri acigi bulmalari bu kadar mi zor diger butun firmalar aninda guncelleme atmasina ragmen neden bu kadar bekletiliyor ( yapimcilara sonsuz saygim var merak ediyorum)

Neden xcsgo detected oldu gene cogu firmanin yaptigi hileler detected olmamasina ragmen ?

Bir aciklama yapilirsa sevinirim

Üye
6 HİZMET YILI
ayn ya şu an hile beta test de ne zaman gelecek en geç cumaa gününe kadar olsun ya

Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
güncelleme dün geldi kardesim oyuna sonrasında vac diye paylaşımların ardından yapımcılar beta teste aldılar, güncelleme sonrası premium hile bile kullansan mutlaka giriş yapma siteye bak en son yorumları oku ve ona göre gir şahsen ben öyle yaptım ve şuan sıkıntım yok

Reverser
Ödüller
10
8 HİZMET YILI
Oncelikle merhaba,
Sorun hilenin detected olmasi degil sorun yeni gelen server tabanli vacnet sistemi.
Bu sistemin hile ile bir alakasi olmayip tamamen server tabanli, kullaniciya yonelik bir sistem.
Guncelleme isleminde sonucta guncellemeyi 2 kisi yapiyoruz ve gercek hayata bagli olarak islerimiz olabiliyor. Bu hizmeti sizlere bedava sunmak icin elimizden geleni yapiyoruz. En kisa sure icerisinde hile guncellenecek ve siz degerli kullanicilarimiza tekrardan sunulacaktir.

Saygilarimla.

Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Oncelikle merhaba,
Sorun hilenin detected olmasi degil sorun yeni gelen server tabanli vacnet sistemi.
Bu sistemin hile ile bir alakasi olmayip tamamen server tabanli, kullaniciya yonelik bir sistem.
Guncelleme isleminde sonucta guncellemeyi 2 kisi yapiyoruz ve gercek hayata bagli olarak islerimiz olabiliyor. Bu hizmeti sizlere bedava sunmak icin elimizden geleni yapiyoruz. En kisa sure icerisinde hile guncellenecek ve siz degerli kullanicilarimiza tekrardan sunulacaktir.

Saygilarimla.
İyi akşamlar No Recoil easygo çalışıyor mu sitede aktif görünüyor ban durumu nedir?

Uzman Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Oncelikle merhaba,

Saygilarimla.

Aciklama icin tesekkur ederiz Kolay gelsin

Üye
6 HİZMET YILI
kolay gelsin hile ye kaliteli bir aim bot ekleyin :) teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.