XCSGO Premium yapımcıları bi bakabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kötü olan yerler değildir kardeşim, insanlardır.
Banlı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Öncelikle harika bi hileniz var tebrik ederim 2 soru soracağım hile vacı nasıl atlatıyor algoritma ile mi vacı atlatıyorsunuz yoksa sürekli exe mi değiştiriyorsunuz 2.sorum vac arada bilgisayar tarıyor 3.parti programı bulursa oyuna etki eden direk vac atıyor dosya tarama koruması varmı loaderde sorularım bunlar cevaplarsanız sevinirim.

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Öncelikle harika bi hileniz var tebrik ederim 2 soru soracağım hile vacı nasıl atlatıyor algoritma ile mi vacı atlatıyorsunuz yoksa sürekli exe mi değiştiriyorsunuz 2.sorum vac arada bilgisayar tarıyor 3.parti programı bulursa oyuna etki eden direk vac atıyor dosya tarama koruması varmı loaderde sorularım bunlar cevaplarsanız sevinirim.
TC lerini sormamışsın bi :D

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Yetkili kişi veya bunu bilen kişi kimse söylemesin rica ediyorum... olurda valve çalışanı falandır hile fix yemesin :ASD:ASDAS

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
aga ben ban yedim sakın rekabetci veya yoldaş g,irme sana tavsiyem

Executioner
Onaylı Üye
Ödüller
6
8 HİZMET YILI
kardeşim ben o hileyi 4 haftadır kullanıyorum belli etmeden kullanırsan hiç bir sorun olmaz belli etsen bile 24 saat içerisnde sadece 1 maç giriceksin ve en az yanında bi arkadaşın olucak reportlamayan birisi yani Şuanda rütbem muhafız 1 oldu nova 2 den çıktım hile sayesinde

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Oyunda hileyi belli edip owerwatch ban yiyen ve buraya gelip vac yedim diyen tek milletsiniz

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
kardeşim ben o hileyi 4 haftadır kullanıyorum belli etmeden kullanırsan hiç bir sorun olmaz belli etsen bile 24 saat içerisnde sadece 1 maç giriceksin ve en az yanında bi arkadaşın olucak reportlamayan birisi yani Şuanda rütbem muhafız 1 oldu nova 2 den çıktım hile sayesinde
zaten rek falan atmıyorum sadece serverlerde oynuyorum

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Banlı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Oyunda hileyi belli edip owerwatch ban yiyen ve buraya gelip vac yedim diyen tek milletsiniz
aynen over ayrı vac ayrı ikisinide vac sanıyorlar vac yerse profilde vac yasaklanması görünür over yerse oyun yasaklanması gözükür bunu ayırt edemiyorlar 4 gündür kullanıyorum sadece serverlerde 0 risk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.