XCsgo VAC Ban Yedim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
Ulan Pikachu hilemizde vac yok vac yok nereye kadar bu yalan Görüyosun ban yedim bana yeni bir csgo almazsan hakkımı helal etmem haberin ola !
Saol Xcsgo.JPGamkxcsgopıkaçu.JPG

@#MorpHeus

Uzman Üye
Ödüller
8
6 HİZMET YILI
bize kanıtlaman gerek mesala oyuna girip orada vac mı yazıyo yoksa overwatch mi yazıyo onu kanıtla ilk önce birde bizim hileden ban yediğini kanıtlaman gerek

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Geçmiş olsun :/

je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
bize kanıtlaman gerek mesala oyuna girip orada vac mı yazıyo yoksa overwatch mi yazıyo onu kanıtla ilk önce birde bizim hileden ban yediğini kanıtlaman gerek
Görmüyonmu Vac Yazıo İşte

Adam Hileyi biz geliştiriyoruz kullanması size ait diyor sen gitmişsin kullanmışsın ban yemişsin azcık okuyunda öyle hemen atlamayın
O Adam dediğin bize guven veriyor bizde hileyi indiriyoruz sonunda ban yiyoruz 30tl çope gidiyor

Onaylı Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Bu arada eklemeyi unutmuşum
VAC başkadı Owerwatch başkadır
Vac oyun dosyalarında aksaklık bulursa banlar Owerwatch ise oyunda tehlikeli ve garip davranışlar sergilediginde cok report alırsan olur sen owerwatch yemissin vacla karıstırmayın haldur huldur kullanmasaydın hacki .. Resimde OWERWATCH yazıyor

je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
Bu arada eklemeyi unutmuşum
VAC başkadı Owerwatch başkadır
Vac oyun dosyalarında aksaklık bulursa banlar Owerwatch ise oyunda tehlikeli ve garip davranışlar sergilediginde cok report alırsan olur sen owerwatch yemissin vacla karıstırmayın haldur huldur kullanmasaydın hacki .. Resimde OWERWATCH yazıyor
Adam gibi konuş haldur huldur kullanmadım 11 tane reko kazandım hileyi kullanamıyorum bile 3 4 el kullandım oda hilelere sinirimden ve arkadaşları trollemek için

Onaylı Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Adam gibi konuş haldur huldur kullanmadım 11 tane reko kazandım hileyi kullanamıyorum bile 3 4 el kullandım oda hilelere sinirimden ve arkadaşları trollemek için
hilelere sinirimden ve arkadaşları trollemek için yazmışsın hilelere sinirden cok fazla kaçırmış olabilirsin ve overwatch sadece hile deil griefing den de ban yenilebiliyor arkadaşlara trolden yemişte olabilirsin

je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
@Pikachu7 Hadi bakıyım şimdi atmıyor de

je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
hilelere sinirimden ve arkadaşları trollemek için yazmışsın hilelere sinirden cok fazla kaçırmış olabilirsin ve overwatch sadece hile deil griefing den de ban yenilebiliyor arkadaşlara trolden yemişte olabilirsin
Alakası yok belli ederek kullanmadım ayrıca defalarca oldum ztn

Banlı Üye
8 HİZMET YILI
@Pikachu7 Hadi bakıyım şimdi atmıyor de
1. hileyi kendi isteğinizle kullanırsınız para ile satılmıyorki sana bir csgo hesap alsın
2. owerwatch ile yasaklandın diyor biraz beynin çalışsaydı owerwatch yazsını okuduktan sonra gelipte konu açmazdın bile çok belli ettim der çekilirdin.
3. ban yiyince ağlayıp yetkilileri meşgul etmeyin 350 sattim var ban yemiyorum günde 5 maç atıyorum rekte nasıl ban atıyormuş !!!

Onaylı Üye
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
olm kafanmı basmıyor vac yememişsin overwatch yemişsin kendinden sorumlusun git kendinle konuş simdi başkalarını suçlama kendin kullanmasaydın ozaman vac yedirtmiyor hile undetected sadece owerwatch yersin onuda afiyet olsun yemişsin zaten

je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
olm kafanmı basmıyor vac yememişsin overwatch yemişsin kendinden sorumlusun git kendinle konuş simdi başkalarını suçlama kendin kullanmasaydın ozaman vac yedirtmiyor hile undetected sadece owerwatch yersin onuda afiyet olsun yemişsin zaten
Owerwatch deil anlatamıomuyum

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Geçmiş Olsun kardeşim Ama Pikachu'nun Suçu Yok Sorumluluk Tamamen Sana Aitti. Konusunu Dikkatli Bir Şekilde Okusaydın :)

je vole dans l espace
Griffin Premium
Ödüller
10
7 HİZMET YILI
Böyle Siteden Hayır Gelmez Artık Siliyorum Konuyu Ban Atan Hackları Atmıyor diye Kullandırıolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.