XCSGO'dan VAC Yiyen Herkez İçin Dikkate Alın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI

Birde Şunu Demek İstiyorum Hileyi Kullanırken Koşulları Kabul Etiniz

Şimdide Ban Yiyince AAAA Bu Hileyi Yapanına Diyipte Küfür Ediyorsanız O Küfrü Kendinize Edilmiş Sayın

Hile Yapanlarda İnsan Ve Bunuda Düşünün Ve Kapayın Çenenizi.

Son düzenleme:
Onaylı Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
Aynen öyle kardeşim vac yemiceksin diye birşey yok hileyi kullanan her türlü olayı göze alarak kullanmalı hile isteyip vac yedikten sonra sövmek saçma :)

Best Hardware Cheat Chromaaim
Donator
Ödüller
9
Sosyal
6 HİZMET YILI
Selam Dostlar Ben Bu XCSGO Hilesini 4 Aydır Kullanıyorum Ve Bu 5 Gün İçerisinde Bende Vac Yedim Ama Bunun Hile Yapımcısından Kaynaklı Olduğunu Düşünmüyorum Çünkü 6 Aydır Eski Yazılımı Kullanıyordum Ve O silindikten sonra MemoryHackers UI Sistemini İndirdim Ve Oynadım 2 Saat Sonra Vac Yedim Ve 5 Saat Sonra Kalktı Hiçbirşey Yapmadım Açıkcası

Birde Şunu Demek İstiyorum Hileyi Kullanırken Koşulları Kabul Etiniz

Şimdide Ban Yiyince AAAA Bu Hileyi Yapanına Diyipte Küfür Ediyorsanız O Küfrü Kendinize Edilmiş Sayın

Hile Yapanlarda İnsan Ve Bunuda Düşünün Ve Kapayın Çenenizi.
Kardeşim Vac değil Owerwatch yemişsin yani oyun yasağı. Hile şuanda normal çalışıyor ve Vac-Ban yedirtirmiyor. Yanlış yönlendirme yapma.

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Şurada şu konuya bir açıklık getirelim arkadaşlar hile normal şartlar altında VAC ban atmamaktadır.Ancak rekabetçi maçlarında hileyi aşırı derece belli ederek oynarsanız report yersiniz ve yediğiniz report sonucu owerwatch sistemine çıkarsınız.Owerwatch izleyicileri sizleri suçlu bulursa oyun yasağı yani owerwatch yersiniz.Bu 2 tür ban türünü karıştırmayın ki diğer kullanıcılar yanlış bilgi edinmesinler,VAC banı ise daha rekabetçi maça başlamadan yersiniz.Bizim hilemizde de Vac banı ancak hile detected iken yiyebilirsiniz.Detected olan bir hileyi ise kullanacağınızı sanmıyorum.Kısacası hileden Vac ban yedim diyen üyelerin %98'i Owerwatch sisteminden ban yemekte ve sistemi bilmedikleri için Vac ban yediklerini sanıyorlar.

say hello to my little friend
Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Ban yedikten sonra banın nasıl kalktı onu anlamadım

Onaylı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar Haklı Bazı Arkadaşlarımız Gaza Gelip Hilenin Resmen Herşeyini Acıyorlar Rekabetcıde Sonra Vac Yedık Kufur Edıyorlar Az Dikkatli Filen Oynasanız Yemezsınız .

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Şurada şu konuya bir açıklık getirelim arkadaşlar hile normal şartlar altında VAC ban atmamaktadır.Ancak rekabetçi maçlarında hileyi aşırı derece belli ederek oynarsanız report yersiniz ve yediğiniz report sonucu owerwatch sistemine çıkarsınız.Owerwatch izleyicileri sizleri suçlu bulursa oyun yasağı yani owerwatch yersiniz.Bu 2 tür ban türünü karıştırmayın ki diğer kullanıcılar yanlış bilgi edinmesinler,VAC banı ise daha rekabetçi maça başlamadan yersiniz.Bizim hilemizde de Vac banı ancak hile detected iken yiyebilirsiniz.Detected olan bir hileyi ise kullanacağınızı sanmıyorum.Kısacası hileden Vac ban yedim diyen üyelerin %98'i Owerwatch sisteminden ban yemekte ve sistemi biledikleri için Vac ban yediklerini sanıyorlar.

Owerwatch Bilgisi İçin Teşekkürler Ama Zaten CSGO Oynuyan Herkez Bilir Gelelim Benim Vac Yasağıma Steam Bildirimi Geldi Bana Oyuna Girmedim Görünce Ama Aradan 5 Veya 6 Saat Geçti Ve Bi Bildirim Daha Geldi Steamden Vac Erişim Engeliniz Valve Tarafından Kaldırılmıştır Gibisinden Bir Yazı Vardı Sanırsam Ayrıca Ben Bu Konuda XCSGO Hilesini Kullanıpta Hile Yapımcılarına Sitem Yapmalarına Karşılık Birşey Demek İçin Açım Konuyu.

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Owerwatch Bilgisi İçin Teşekkürler Ama Zaten CSGO Oynuyan Herkez Bilir Gelelim Benim Vac Yasağıma Steam Bildirimi Geldi Bana Oyuna Girmedim Görünce Ama Aradan 5 Veya 6 Saat Geçti Ve Bi Bildirim Daha Geldi Steamden Vac Erişim Engeliniz Valve Tarafından Kaldırılmıştır Gibisinden Bir Yazı Vardı Sanırsam Ayrıca Ben Bu Konuda XCSGO Hilesini Kullanıpta Hile Yapımcılarına Sitem Yapmalarına Karşılık Birşey Demek İçin Açım Konuyu.
VAC banının kaldırılması tamamen VAC sisteminin yanlış bilgi üzerinde seni cezalandırmasıdır Steam ekibi bu durumu fark ettiği zaman ise gerekli incelemeler sonucu banınızı kaldırıyor

Üye
6 HİZMET YILI
Kardeş siz ow den ban yemişsiniz ben hileli hesapta bile ow yaptım
yani wh açarsan her türlü belli oluyor aimi açarsan da düşük tut
2 ye 5 yapabilrisin mesela hiç belli olmaz neyse boş yapmayın milleti yanlış yönlendirmeyin

Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
bu hileyle 2 hesaba ban yedirdim 2side overwatch tan zaten overwatchdan yedikten 1 gün sonra vac bana dönüşüyor hile undetected aimi kökleyip her maç 35-40 kill alıp whyi köpek gibi kullanırsan kusura bakamda hakediyorusnuz yani

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Ban yiyenlerin çoğu ower watch dan yiyorlar.

Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
BRAVO HİLE UNDEDECTED DİYE GİRDİK AL BAKIYIM OWDAN DEĞİL DİREK VAC YEDİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN DEDECTED HİLE ONA GÖRE OYNAMAYIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.