Xiaomi Mi A1 Teknik Özellikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
2420988-728xauto.jpg

Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere bir kaç ay önce BİM PlayStation 4, iPhone X ve Samsung Galaxy Note 8 ürünlerini ucuza sattırıp gene Bimliğinden söz ettirmişti. Bunun altında kalmak istemeyen ve piyasasını hareketlendirmeye çalışan A101, bu atılımını Xiaomi Mi A1 ile gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

İşte tam bu yüzden, birçok arkadaşımız bu telefonun özelliklerini merak ediyorlar. Tahmin edebileceğiniz üzere telefon A101 de satışa çıkacağından dolayı normal satış fiyatının çok altında bir fiyatla bu telefona sahip olabileceğiz. Dilerseniz hemen bu yeni Android one lı telefonumuzun özelliklerine geçelim.

Özellikler:
Ram: 4GB
Depolama: 64GB Dahili Hafıza (256 GB ye kadar MicroSD Kart Desteği)
Ekran: 5.5 inc Full HD
İşlemci: Snapdragon 625
Kamera:Telefonumuz 5mp ön ve 12 mp arka "çift" kamerayla birlikte gelmekte.
Batarya: 3080 mAh
Android Sürümü: Android 8.0 (Oreo)
Telefon 4.5 G Destekli ve Çift SIM Kart girişi vardır

Ve geldik hepimizin merak ettiği noktaya. Telefonun fiyatı ne kadar ?

Xiaomi Mi A1 telefonunun A101 deki satış fiyatı: 1149.00 TL

1.png

Onaylı Üye
A101 ' de de satılıyorsa mükemmel ancak fiyata bakılırsa şarj sıkıntısı vardır diye düşünüyorum

Onaylı Üye
Fiyatıyla sarjını nasıl bağdaştırıyorsun merak ediyorum..
bugüne kadar 3 telefon aldım birincisinin fiyatı 900 civarlarındaydı ve şarjı çabuk bitiyordu ikinci telefonu ilk aldıgım venus telefonu satıp üstüne nakit ekleyerek daha iyisini alim dedim pek yüksek bütçem olmadığı için 1 500 'e xper m5 i aldım ondada aynı sorun bundn dolayı söyledim :) ( Siz böyle konular paylaşırmıydınız :D ? )

Admin
Ödüller
18
bugüne kadar 3 telefon aldım birincisinin fiyatı 900 civarlarındaydı ve şarjı çabuk bitiyordu ikinci telefonu ilk aldıgım venus telefonu satıp üstüne nakit ekleyerek daha iyisini alim dedim pek yüksek bütçem olmadığı için 1 500 'e xper m5 i aldım ondada aynı sorun bundn dolayı söyledim :) ( Siz böyle konular paylaşırmıydınız :D ? )
İphone 7'nin bataryası 1960 mAh A1'in bataryası 3080 mAh :D bence sorunsuz.

Makinist
Onaylı Üye
Ödüller
4
redmi 5 plus ı buna tercih ettim daha büyük ekran daha büyük pil ve daha yeni ayrıca bence arayüzü daha güzel bu android one ben sevmiyom çok sade sonra birde bunun radyasyonu çok yüksek sadece çift camera avantajı var ama sadece arkayı bulanıklaştırmaya yarıyor artık onu çoğu ygulama ile yapabiliyorsuz deymez

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
kötü yani saf android yoksa çok iyi

Ultra Üye
Ödüller
8
Amcam aldı bunu, Sonra Annem 1 Üst Sürümünü bundan ucuza aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.