Xiaomi'nin 108MP Kameralı Telefonu CC9 Pro

of nope king

Everything Will Be Beautiful
Moderator
Beğeni Puanı
652
:yazı:

Merhaba değerli forum sakinleri ben of nope king sizlere bugün Xiaomi'nin 108MP'ye sahip çıkarmış olduğu yeni telefonu CC9 Pro' nun özelliklerinden bahsedeceğim. Xiaomi bu aralar çok konuşulan bir marka üretiği telefonlar telefonların özellikleri ve tasarımının harika olması da Xiaomi açısından bir avantaj sergiliyor. Gelelim Xiaomi CC9 Pro özelliklerine. Telefonun özellikleri bu şekilde arkadaşlar.

:özellik:

6.47 inç boyutunda bir ekrana sahip

FHD+ çözünürlük sunacak
parmak izi okuyucu sensörü de bulunduracak
Telefonun ön kamerası 32 megapiksel çözünürlüğünde olacak
8 çekirdekli ve 2.2 GHz hıza sahip olan bir işlemciye sahip olacak

2 adet 2.2 GHz'lik "Kryo 470 Gold" çekirdek ve 6 adet 1.8 GHz'lik "Kyro 470 Silver" çekirdeğine sahip.
6 GB, 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacağı söyleniyor.
64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanına sahip olacağı söyleniyor.
5.170 mAh'lık bir bataryaya sahip olacak
Android 9 Pie tabanlı MIUI 11
108 megapiksel ana sensörlü beşli arka kamera kurulumu

:not:

Telefonun özellikleri bu şekilde elimden geldiği kadar detaylıca yazmaya çalıştım arkadaşlar %98 ihtimal ile tüm özellikleri bu şekilde olacaktır. Tabi ki farklılıklar olabilir. Telefon 5 Kasım tarihinde tanıtılacak. Telefon tanıtıldığında bir daha konu açabilirim bu sefer daha detaylı bilgiler verebilirim sizlere.

:resim:

xiaomi-nin-kamera-ozelliklerini-arsa-cikaran-modeli-mi-cc9-pro-nun-cikis-tarihi-belli-oldu-157...jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roux

so ez for Roux
Efsane Üye
Beğeni Puanı
1,183
Telefonları Bugün Öyle Göz Gezdirdim Cidden Xiaomi Yapıyor Abi Fiziksel Olarak Test Ettim Efsane

oyundelisi123123

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
69
Suanda piyasayi xiamoni alt ust etii samsung 6 gb ram koydu telefonlana xiamoni 8gb koydu simdi 108 mega pixelden bahsediyorsunuz yaparsa adamlar yapar suan xiamoni daha ileri giderek teknolojinin getirdigi en ust duzey telefon olarak piyasaya gircek artik telefonlarda 16gb ram normal hale gelcek adamlar termal kamerayi koydular telefona yakinda xrayde koyarlar merak etmeyin teknolojinin ne getircegi belli olmaz samsung s10 plus ta kullandim 8 gb bile telefonda gordugumde yuh dedim yeminle pubg 4k yag gibi akiyo bizim iphonelar yaninda oyuncak gibi kaliyo elestirmek gibi olmasin ama xiamoni yapiyo haci bizim yerli olan vestelde kendini gelistirsede yerli telefon alsak

Üst Alt