Xincode hatasını çözdüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
6
wolfteama kullanıcı adı şifre yazıp entera basınca bende xigncode gelmyirdu v eçözümünü buldum arkadaşlar
ve saçmasapan temp dosyasını silin prefetc dosyasınıda sildirmeyeceğim ama dediklerimi doğru bir şekilde oyguların

1.öncelikle cmd açın ve oraya ipconfig yazın
2.sonra denetim masasından ağ ve internete tıklayın ordan ağ ve paylaşım merkezine tıklayın ve ordan bağlantılar=ehternet yazar küçük yazılarla biraz üstlerde ehternete tıklayın ve gelen yerden özelliklere tıklayın ordan internet protokolü sürüm 4 tıklayın ama 2 kere
3.açılan yerden aşşağıdaki ıp adresini kullana tıklayın ıp adresine şunu yazın yazmıştınızya ilk başka ipconfig diye cmd ye
ordan ipv4 adress diye bi yazı çıkar karşısındada sizin ip adresiniz o ip adresini diğer yerdeki ip adres yazısına yazın sonundan bir sayı çıkararak
başka bir sayı ekleyin mesela benimki 192.168.1.29 du 192.168.1.26 yaptım
4.yazdıktan sonra alt ağ maskesi yazar karşısındada yazmanız için boş bir alan o boş alana 1 kere tıklayın kendisi otomatik olarak geiyor
5.varsayılan ağ geçidine cmdye ipconfig yazmıştınızya orda yani cmd de default gateway yazar karşısındada numaralar benimki 192.168.1.1
6.varsayılan ağ geçidine onu yazın
7.orda tercih edilen dns sunucusune 8 8 8 8 yazın diğer dns sunucusuna ise 8 8 4 4 yazın ve bukadar
8.son olarak tamama tıklayın ve birdaha tamama tıklayın internet gidecektir 10 saniye sonra tekrar gelicek internet ve bukadar wolfteama girin sonra doya doya oynayın iyi oyunlar dilerim yardımım dokunduysa ne mutlu bana

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Bu kadar uzun işlem yapacağıma sistem geri yüklemesi yapıp win 7 ye geçerim fazla zorlamaya gerek yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.