xxx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Merhaba Biliyorsunuzki zulu cıktı cıkalı hep adaletsız ve hala adaletsız olmaya devam edıyor ve nedense battl eye geldıgınden berı oyun hep adaletlı dıorsunuz bunun sebebı ugrasmak ıstememenızmı yoksa battl eye yı gecemedıgınızden mı yoksa dava rüşvet gıbı durumlar mı eger 1 2 ay oncede belirtildigi gibi oyun p2w cıktı oyun adaletlı dıorsanız bı oyuna gırın ve zp den cıkan seyler ve za dan cıkan seylerı karşılastırın eger ben haksızsam haksızsın dıyın suan cogu bu forumdakı kullanıcılar benımle aynı goruste sitenın kurulusu adaletsız oyunları adaletlı yapmaya geldık vb yazılardı fazla uzatmadan bızım dusuncelerımızı ve sıtenın kurulus amacına uyarsanız hem okadar oyuncudan sız kazanırız bızde amacımıza ulaşmış oluruz.

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Belki uğraşmak istemiyorlar kardeş? paran varsa gider hile satın alırsın haa +5 i olan birinci oluyor diyorsun oyunu kaldır geç bu kadar basit bir sürü p2w oyun var.

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
Bizim Tarafımızca Gereken Acıklamalar yapıldı Hile Yapılmamasına Karar Aldık ve Oyunda medem adaletsizlik var oynama kardeşim gir csgo oyna.

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
Bizim tarafımızca Gereken Acıklamalar yapıldı Hile yapılmamasına karak Aldık ve Oyunda medem adaletsizlik var oynama kardeşim gir csgo oyna.
sımdı bakın sıgara ıcıyorsanız bılıorsunuzdur bu oyunda o hıleyı kullandıkca kullanasın gelıyor yanı eskıden yenı yama gelınce xıgncode ye fıx yerdı 24 saat beklerdık ve hıleyı kullananlar o kadar bagımlılık yapardıkı kudururlardı sohbet panelınde sıgara gıbı bagımlı oluyor suan bana pubg ws zulu hilelı oyun deseler zulu hılelı oyunu tercıh ederım hileyı kullandıysan zaten bagımlı olmamak ımkansız.

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Sen kalk hala zulu gelsin hile gelsin ya kardeşim ! 3 günlük deagle parasına git cs go al adam gibi oyun oyna hile gelsin hile gelsin hem laf ediyorsun hem oynamağa devam ediyorsun git kaldır oyunu ben oyunu sildim hemde 200 tl lik çar oylee duruyo param da zıkkım olsun oyun yapımcılarına
(hile çıksada oyunun içine etsek ihihi )

Seçkin Üye
Ödüller
5
Kardeş ben yaptım fakat bunlar xincode gibi onem vermiyolqr deyil bunlar icin hile cok onemli durmadan text deyistirip ip sildim ama gene banliyolar malesed konu kilit#

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
Kardeş ben yaptım fakat bunlar xincode gibi onem vermiyolqr deyil bunlar icin hile cok onemli durmadan text deyistirip ip sildim ama gene banliyolar malesed konu kilit#
yaptıgına dagir bi oyun içi foto atarmısın merak ettim

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
ya kodlamasına bende kodladım 2 3 kısı ugrastık arkadasla ama 10 dk falan oynanıyor 10 dkdada 2 3 poınter anca

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
kac kısı hıle beklıyor kazansa kazansa davada 20 mlyar kazanır bızı verın gelır 1 er lira verrız al sana 20 mılyar

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
Beyler salıyonuzda bari inandırıcı sallayın

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
buyur lınk attım ama awaıtıng moaderator dıor onay ıstıyor

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
adamlar kodluyor abi

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
nıghtstar gordun mu attım lınk arkadas bılıyor c++ bende assembly bılıyorum yaptıkda sızın dedıgınız gıbı betuleye gecılmez oldugu ıcın 10 dkda b:22 verıp oyundan atıyor

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
arkadaslar anlamıyor musunuz yoksa anlamak mı istemiyorsunuz bir karar alınmış ve hile çıkmıcak denmiş ve kararlastırılmış hala hile hile diye diretiyorsunuz madem çok bagımlısı oldunuz verin 40 lira 50 lira neyse artık fiyati alın kullanın he ben para vermem diyorsan eger oyununda adaletsiz oldugundan şikayet ediyorsan oyunu sil çok aradıgın adaleti başka oyunlarda emin ol bulursun. paraya gelince iş hemen yan çiziyorsunuz işte yok şöyle yok böyle diye amacınız herhalde şöyle AYRANIM dökülmesin G... dikilmesin derdindesiniz iyimiş vallaha

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
arkadaslar anlamıyor musunuz yoksa anlamak mı istemiyorsunuz bir karar alınmış ve hile çıkmıcak denmiş ve kararlastırılmış hala hile hile diye diretiyorsunuz madem çok bagımlısı oldunuz verin 40 lira 50 lira neyse artık fiyati alın kullanın he ben para vermem diyorsan eger oyununda adaletsiz oldugundan şikayet ediyorsan oyunu sil çok aradıgın adaleti başka oyunlarda emin ol bulursun. paraya gelince iş hemen yan çiziyorsunuz işte yok şöyle yok böyle diye amacınız herhalde şöyle AYRANIM dökülmesin G... dikilmesin derdindesiniz iyimiş vallaha
40 50 lıra verınce sankı ban yemıyoruz betul sagolsun 1 gun kullanıp 1 gun fıx 2 cı gun mac banı yedım ama sızın hılenızde ne ban vardı ne bısey

Kurucu
Ödüller
21
Gördüm ki yine boş yapılıyor. Gerekli açıklamayı zamanında nader11ndeu yapmıştı. İlerleyen zamanlarda ne olur ne biter bilinmez ancak yakın zamanda böyle bir şeyin imkanı yok. Adaletsiz geliyorsa oynamazsınız. Bu kadar basit bir olay. Kilit+Çöp*

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19

Saygı cercevesinde tartışın küfürlü konuşmayın güzelce anlatmışsın bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.