[Yardım] ByPass

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
6
Elinde wolftü Bypass varmı cheat engine için.​

Üye
BU KONUYA BAK oradaki linkten x3.xem dosyasını indir tabi asıl dosyayı yedekle sadece CE açacağın zaman WolfteamTS->XignCode klasörü içerisine at.

Uzman Üye
Ödüller
6
öle insanlar tanıyorum ki direk c#'dan baslıyor olaya :) veya c++ dan ve şuan konumlari çok iyi durumda o bakımdan dedim yoksa tercih sizin kafanıza göre takılın
aga tek visual basic videoları var C++ Falan Fazla görmedim youtubda :) yani kendi kafamdan yapamam nasıl bilmem yinede bilgilendirme için teşşekürler .)

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
aga tek visual basic videoları var C++ Falan Fazla görmedim youtubda :) yani kendi kafamdan yapmam nasıl bilmem yinede bilgilendirme için teşşekürler .)
dışardan destek alıcaksın öyle video ile olcak iş degil bunun için bir konu açmıştım ben kendimce paylastım bişiler

Ultra Üye
Kod:
Try
            Dim folderPath As String = Environment.GetFolderPath(SpecialFolder.Windows)
            FileSystem.FileClose(New Integer() {1})
            FileSystem.FileClose(New Integer() {2})
            If My.Computer.FileSystem.FileExists((folderPath & "\xspirit.sys")) Then
                FileSystem.FileOpen(1, (folderPath & "\xspirit.sys"), OpenMode.Append, OpenAccess.ReadWrite, OpenShare.LockReadWrite, -1)

Else
                File.WriteAllBytes((folderPath & "\xspirit.sys"), New Byte() {0})
                FileSystem.FileOpen(1, (folderPath & "\xspirit.sys"), OpenMode.Append, OpenAccess.ReadWrite, OpenShare.LockReadWrite, -1)
                TextBox1.Text = ("Erişim Engellendi ")
            End If
            If My.Computer.FileSystem.FileExists((folderPath & "wolftü.bin\xhunter1.sys")) Then
                FileSystem.FileOpen(2, (folderPath & "\xhunter1.sys"), OpenMode.Append, OpenAccess.ReadWrite, OpenShare.LockReadWrite, -1)

Else
                File.WriteAllBytes((folderPath & "\xhunter1.sys"), New Byte() {0})
                FileSystem.FileOpen(2, (folderPath & "\xhunter1.sys"), OpenMode.Append, OpenAccess.ReadWrite, OpenShare.LockReadWrite, -1)

End If
        Catch exception1 As Exception
            ProjectData.SetProjectError(exception1)
            Dim ex As Exception = exception1
            ProjectData.SetProjectError(ex)
            Dim exception As Exception = ex
            ProjectData.ClearProjectError()
        End Try

Uzman Üye
Ödüller
6
Kod:
Try
            Dim folderPath As String = Environment.GetFolderPath(SpecialFolder.Windows)
            FileSystem.FileClose(New Integer() {1})
            FileSystem.FileClose(New Integer() {2})
            If My.Computer.FileSystem.FileExists((folderPath & "\xspirit.sys")) Then

Else
                File.WriteAllBytes((folderPath & "\xspirit.sys"), New Byte() {0})
                TextBox1.Text = ("Erişim Engellendi ")
            End If
            If My.Computer.FileSystem.FileExists((folderPath & "wolftü.bin\xhunter1.sys")) Then

Else
                File.WriteAllBytes((folderPath & "\xhunter1.sys"), New Byte() {0})

End If
        Catch exception1 As Exception
            ProjectData.SetProjectError(exception1)
            Dim ex As Exception = exception1
            ProjectData.SetProjectError(ex)
            Dim exception As Exception = ex
        End Try
yok aga bu yapsam bir işe yaramıyor :)

Ultra Üye
Xingcode dosyası var Cheat Engineyi 5 dk için çalıştırırsın bu yöntemle pointer bulursun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.