[YARDIM] C#'da HWID nasıl kodlanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Bir oyunda bir hile yaptık. Ama hilenin HWID sistemi olucak. Yani şöyle kullanıcı açtığında form1'le karşılaşıcak ve önünde 1 button 1 textbox olucak textbox1'de onun virtualmemorysi ve physicalmemorysi gözükücek (TextBox1.Text == (My.Computer.Info.TotalPhysicalMemory & My.Computer.Info.TotalVirtualMemory);

ve bu textbox1de önüne çıkan adresi bize attığında biz bu adresi onaylıycaz ve adam birdahaki girişine button1ye bastığında eğer textbox1deki kodu onaylamışsak form2ye yönlendirilecek. Yardım eder misiniz?

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Bir oyunda bir hile yaptık. Ama hilenin HWID sistemi olucak. Yani şöyle kullanıcı açtığında form1'le karşılaşıcak ve önünde 1 button 1 textbox olucak textbox1'de onun virtualmemorysi ve physicalmemorysi gözükücek (TextBox1.Text == (My.Computer.Info.TotalPhysicalMemory & My.Computer.Info.TotalVirtualMemory);

ve bu textbox1de önüne çıkan adresi bize attığında biz bu adresi onaylıycaz ve adam birdahaki girişine button1ye bastığında eğer textbox1deki kodu onaylamışsak form2ye yönlendirilecek. Yardım eder misiniz?
Biz bunu SQL ile yapmıştık panele mesaj gönderiyordu. Ama sitedeki basit bir txt ye kişinin hwid sini yazarak ordan kontrol ettirebilirsin. Youtubede bunun için tutorialler var. Yazsan bulursun. C# için olmasa da vb ye bak ordan kodları kendin çevirirsinm. Başarılar... (Sağlam bi webmaster arkadaşın varsa sql li bir sistem yaptırmanı öneririm. Hazır bir admin paneli editle direk...)

Uzman Üye
Biz bunu SQL ile yapmıştık panele mesaj gönderiyordu. Ama sitedeki basit bir txt ye kişinin hwid sini yazarak ordan kontrol ettirebilirsin. Youtubede bunun için tutorialler var. Yazsan bulursun. C# için olmasa da vb ye bak ordan kodları kendin çevirirsinm. Başarılar... (Sağlam bi webmaster arkadaşın varsa sql li bir sistem yaptırmanı öneririm. Hazır bir admin paneli editle direk...)
Youtubedeki tüm tutorialleri izledim de olmadı fakat ben vbnet değil c# ile yapmak istiyorum zaten işin sql kısmı free bir hosting servisinde (freehost . com/ hwid . txt) gibi bir adres olucak ve ben panelden bu adresin için hwid kodlarını yazacağım. Kullanıcı buton1'e bastığında freehost . com / hwid . txt) adresindeki hwid textbox1deki hwidle uyuşuyorsa form2'ye yönlendirecek. Fakat 000webhost ve infintyfree dışında free hosting sitesi bulamadım hostingerde kapatmış free hosting servisini yoksa filezilladan yapardım.

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
şunu yapabilirsin bilgisayarına xampp kurarsın ve port açarsın. Zaten sorgu kısa sürecek her girişte bir- iki requestden fazla atma ve hileni de yüzbinlerce kişi kullanmayacağına göre xamppdan direk port açıp site gibi kullanabilirsin. Programı da sağlam bir packer ile packleyip (lamerleri engeller en azından açan yine açar tersine mühendislik sonuçta) ip ni de korumuş olursun ama wireshark ile her türlü ortaya çıakr. Tehlikeli ve aynı zamanda modem resleyince ipn değişir ipni sabitlemelisin. En azından kısa bir süre bunun ile idare edebilirsin. Panel olayını istiyorsan program olarak yapabilirsin sürekli sitedeki .txt dosyasına ftp bağlantısından yazı ekler. Bunun mantığını da ftp chat projeleri var internette onlardan yararlanarak çözebilirsin...

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Youtubedeki tüm tutorialleri izledim de olmadı fakat ben vbnet değil c# ile yapmak istiyorum zaten işin sql kısmı free bir hosting servisinde (freehost . com/ hwid . txt) gibi bir adres olucak ve ben panelden bu adresin için hwid kodlarını yazacağım. Kullanıcı buton1'e bastığında freehost . com / hwid . txt) adresindeki hwid textbox1deki hwidle uyuşuyorsa form2'ye yönlendirecek. Fakat 000webhost ve infintyfree dışında free hosting sitesi bulamadım hostingerde kapatmış free hosting servisini yoksa filezilladan yapardım.
Ayrıca tam freehost u hatırlamıyorum kullanalı 2 sene oldu ftp si var ise büyük ihtimal o program olarak paneli yapabilirsin. Fakat son hatırladığımda 000wenhost c#&vb.net ile ftp arasındaki bağlantıda sıkıntıya neden oluyordu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.