[Yardım] Çikma Teklifi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar Okulda Birinden Hoşlanıyorum Fakat Kızla Hiç Konuşmadım kızda başka sınıftan nasıl çıkma teklif edecegimi bilemiyorum kızın adını bile bilmiyorum nasıl onla konuşabilirim nasıl teklif ederim yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

Farkına bile varamassın.
Seçkin Üye
Ödüller
4
6 HİZMET YILI
İnstagramını Bul Takip Et Geri Dönerse Muhabbet Başlat Sen Hangi Şubedesin Felan Bulamassan İnstagram Etrafında Tanıdık Varsa Onla Konus 2 Side Olmassa Yapıcak Bişe Yok xd

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Hayata birdaha gelmeyeceksin .d Bence kaybetmeden açıl. Sen yapabiliyormusun dersensen hayır :) bendede aynı sıkıntı var.

Süper Üye
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
başkan burası anime dünyası değil ki , neys ilk mesajlaşmayı falan dene arkadaşlarıyla konuş hoşlandığı şeyleri yap sonra gerisini akışına bırak.

#Ri
Coder
Ödüller
11
8 HİZMET YILI
Kardeşim boşver burdaki kekoların yorumlarını gel maze abin sana bu işi çözsün özel mesajdan discord atıcam oraya gel okey

Griffin Premium
Ödüller
11
Sosyal
7 HİZMET YILI
Dc nin linkini atarmisin abi
Kardeşim sen zaten bizim discordda değilmisin?
Ekran Alıntısı.PNG

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
alpha, beta, gama, delta, epsilon, zeta, kappa, lambda, kronos, hades ve son olarak kuıper erkeklerini araştır.

Şu Soluduğun Gerçekler Bu Leş Dünyanın’ta Kendisi
Süper Üye
Sosyal
6 HİZMET YILI
bak kardeşim şu yazılan bütün postlardaki tfsiyeleri boş ver sen bu kanaldaki tüm videoları izle bu adam bütün kızları çözmüş bak bu kanala kesin yatarsın bu kızla sen eğer aranızda kız düşürmeyek isteyen varsa bu kanalı izleyin dediklerini harfiyen yapın kız sizde beyler lütfen beni dinleyin pişman olmazsınız alın kanalın linki:
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Seçkin Üye
8 HİZMET YILI
En iyisi gidip söylemek hislerini diceksin ben seni seviyorum sen beni severmisin bilmem tanışalım fln de birbirimizi iyice tanıyalım de anlat derdini bende o cesaret vardır direk söylerim gidip çat diye

Üye
Ödüller
3
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar Okulda Birinden Hoşlanıyorum Fakat Kızla Hiç Konuşmadım kızda başka sınıftan nasıl çıkma teklif edecegimi bilemiyorum kızın adını bile bilmiyorum nasıl onla konuşabilirim nasıl teklif ederim yardımcı olursanız çok çok sevinirim.
Tipine bağlı

Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Ortaokul askindan bi şey olmaz 2 gün sonra ayrilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.