• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Yardım dword vip hack yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ancients

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Öncelikle Selamün Aleyküm [/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]Ben direk hataları sayarak çözüm bekliyorum[/FONT]

[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Oyunda silah atamama (Takas yapamıyoruz)[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Uyku Modunda Kendi Adamımızı Canlandıramıyoruz (KENDI TAKIM)[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-0 can hatası var [/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Kurtlarda ara sıra 200 ara sıra 240 arasıra 250 var kesin net birşey yok[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Kendi Adamlarmızı Göremiyoruz[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Envanter Hack 1 defa acıldımı kapanmıyor (!!)[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Ve Oyunda Hiç Bir isim yok can yok hiç bir gösterim yok kendi takımım olsun veya baska takım olsun ama ısım fılan gostermıyor [/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]-Şimdilik Aklıma Glen bunlar Vardı daha Ama Artık Aklıma Gelirse Güncel Atmaya Calışırım[/FONT]
[font='Segoe UI', 'Trebuchet MS', 'Helvetica Neue', Vedrana, Arial, sans-serif]LÜTFEN HEMEN YARDIM YORUM OLARAK [/FONT]

Beğeni Puanı
0
Bide Kendi Adamlarımızı Göremiyoruz Düzeltilirse İyi Olur bir önceki sürümü daha iyiydi

xali48

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
-Oyunda silah atamama (Takas yapamıyoruz)
-Uyku Modunda Kendi Adamımızı Canlandıramıyoruz (KENDI TAKIM)

Cevap
- Neden silah atmıyorrsun cünkü Envanter hack acık kapatırsan atabilirsin
-Envanter hack Acık tır Ondan Canlandıramıyorsunuz Envanter hackı Kapatırsanız Sorun Cözülür

Mstf19653

Üye
Beğeni Puanı
0
xali48' Alıntı:

Cevap
-Envanter hack Acık tır Ondan Canlandıramıyorsunuz  Envanter hackı Kapatırsanız Sorun Cözülür
bana securty alerts hatası geliyor ne yapmam lazım help

xali48

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
360 Virüs progıramın İndir Kardeşim Tarama yap Sonra tekrar gir sorun düzelir

ancients

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Hmm deniyebilriim ama bana sağlam envanter hack verebilecek varmı acaba Bu Arada Cevaplayan Arkadaşlarıma Çok Teşekkür Ediyorum ilgilendiğiniz için
Hatası Olmayan Envanter Hack Varmı varsa atabılırmsınız Konu Veya Link

trmadman147' Alıntı:
Bide Kendi Adamlarımızı Göremiyoruz Düzeltilirse İyi Olur bir önceki sürümü daha iyiydi
Ben Yanlıs anlamısım Ama genede konuyu günceledim eğer düzeltebilecek varsa düzeltir kardeşim

xali48' Alıntı:

Cevap
-Envanter hack Acık tır Ondan Canlandıramıyorsunuz  Envanter hackı Kapatırsanız Sorun Cözülür

ENvanter Hackı Actıktan sonra kapanmıyor kardesm 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt