[YARDIM] Root sırasında telefon kitlendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Odin ile SM-G35FD model numaralı telefonuma root atarken usb kablo ile cihazımı bağladım,AP kısmından dosyayı seçtim ve start dedim 3-4 saniyelik işlemin ardından yeşil "PASS!" yazısını gördüğümde usb kablosunu çıkarttım çıkartırken telefon açılma ekranındaydı ve öyle kaldı devamı gelmedi kaç kez bataryayı vs çıkarıp takmama rağmen açma tuşuna basılı tutuyorum samsung yazısı geliyor kalıyor ne yapabilirim?

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
stock rom kurmayı dene

Seçkin Üye
Telefonunuz Brıck Olmuş Dua Edin Soft Brick olmamış Hemen Telefonunuzu Download Moduna Alın ve Sammobiledan Telefonunuzun Orjinal Firmware Romunu İndirin Odinle Tekrardan Flaşlayın.

Uzman Üye
Telefonunuz Brıck Olmuş Dua Edin Soft Brick olmamış Hemen Telefonunuzu Download Moduna Alın ve Sammobiledan Telefonunuzun Orjinal Firmware Romunu İndirin Odinle Tekrardan Flaşlayın.

İçindekilere ne olucak? Ayrıca telefonum j7 olmasına rağmen custom rom ile sm-j935fd modeline çevirdim bu arada hangi firmware romunu indireyim? Bu arada içindekiler? tekrardan.

Seçkin Üye
İçindekilere ne olucak? Ayrıca telefonum j7 olmasına rağmen custom rom ile sm-j935fd modeline çevirdim bu arada hangi firmware romunu indireyim? Bu arada içindekiler? tekrardan.
Eski model numarasını hatırlıyorsan onun romunu indir benimkide olmuştu orjınal romunu ındırdım telefon aynı sekılde acıldı yanı ıcındekılerıne bırsey olmadı. İstersen samsung switch veya samsung kıes ındırerek telefonunu kontrol et acil geri yukleme yapabılır.

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
8
kardeşim full brick olmuşsa telefona jtag yapılması gerek fakat soft brick olduysa odin ile yazılımını tekrar at ve şöyle bişey daha var yazılım atarsan imei siliniyor telefon eğer kaçaksa bir telefoncuda imei attırman gerek

Full brick olayının bu tür yazılımarla olacağını sanmıyorum ki eğer dediğin gibi birşey olsaydı Odin programında PASS! yazısı gözükmezdi.

Android programlama, rom işleriyle uzun zamandır uğraşıyorum ve şuanki durumun bir tehlikesi yok gibi gözüküyor.

Arkadaşın dediği gibi bir yöntem kullanırsanız eski haline döneceğini umuyorum.

Uzman Üye
Full brick olayının bu tür yazılımarla olacağını sanmıyorum ki eğer dediğin gibi birşey olsaydı Odin programında PASS! yazısı gözükmezdi.

Android programlama, rom işleriyle uzun zamandır uğraşıyorum ve şuanki durumun bir tehlikesi yok gibi gözüküyor.

Arkadaşın dediği gibi bir yöntem kullanırsanız eski haline döneceğini umuyorum.

kardeşim full brick olmuşsa telefona jtag yapılması gerek fakat soft brick olduysa odin ile yazılımını tekrar at ve şöyle bişey daha var yazılım atarsan imei siliniyor telefon eğer kaçaksa bir telefoncuda imei attırman gerek

https://memoryhackers.org/konular/brickli-telefona-rom-atarken-sikinti-yasiyorum.52746/ Bu konumu inceler misiniz?

Seçkin Üye
Ödüller
4
Telefonunu iyicce kapalı olduğundan emin ol ondan sonra telefonun bataryası sıcaksa onu soğuk bi yere koy sonra telefonunun sarjını 3-4 dk doldur açılır

Uzman Üye
Yok öyle bir şey ya üstte nasıl düzelltiğimi kapattım konuyu reportluyorum lock lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.