• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

[YARDIM]wolftü Hile Kodlama Yardım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GrowupS

Üye
Beğeni Puanı
0
Beyler Öncelikle Selamun Aleykum Hile kodladadım Obj Buton Filan Ekledim Kodlarınıda Yazdım Ama Oyuna Girdiğimde Obj Aktifleştir Diyorum Hata veriyor Lütfen Yardım Edin

Yardım Edin plssssssssssss

zUguRPaSHa

Üye
Beğeni Puanı
0
bide oyuna girerken denesene yada kamp yerinde yada xgincode dolarken yani oyunun farklı yerlerinde aktifleştirmeyi dene elbet bi yerde aktifleşecektir. bide yanlış kodlamış olabilirsin

GrowupS

Üye
Beğeni Puanı
0
yanlış kodlamadım bi sürü video izledim aynısını yaptım oyundaykende aktif et bastım olmadı

NoxeCoder

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
0
------------------------------Obj Butonuna Bu Kodu Yaz------------------------------------------
Dim p As Process = Process.GetProcessesByName("wolftü.bin")(0)
For Each moz As System.Diagnostics.ProcessModule In p.Modules
If moz.FileName.IndexOf("obj") <> -1 Then
Label3.Text = moz.BaseAddress.ToString
End If
Next
-------------------------------TeamKill V.b CheckBox'larada Bu Kod-------------------------------
If CheckBox1.Checked = True Then
Timer1.Start()
End If
If CheckBox1.Checked = False Then
Timer1.Stop()
--------------------------------Timere Yazıcağın Kodda Bu-----------------------------------------
Dim hack As Integer = Label3.Text + &H56B7E
WriteLong("wolftü.bin", hack, "418117253") 'TeamKill
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yardımcı Olduysam Sevindim :)

GrowupS

Üye
Beğeni Puanı
0
kardeşim ou bende biliyorum kodlar sıkıntı deil oyundayken obj aktif et diyorum hata veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt