Yazılım ögrenicek olanlara bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
evet arkadaşlar forumda çogu kişinin dert yandıgı yazılım hakkında bildigim kadarıyla bişiler paylasmaya çalışıcam şimdi yazılım hakkında bir çok konu var nette işte şöyle zor böyle zor diye daha önceden araştıranlar bilir ama konu aslında öyle degil arkadaşlar konu şu bilmediginiz bir dil yabancı oldugunuz bir konu oldugu için zor geliyor bide ögrenim şekline göre zorlasıyor yada ögreten kişinin anlatımına baglı olarak zorlaşabiliyor yazılım üzerine okuyan arkadaşlar bilir yani bilgisayar mühendisligi okuyanlar benim nedemek istedigimi anlarlar. şimdi gelelim nasıl ögrenilir bu yazılım okumaya devam ediyorsan bölümünü ona göre seçersin devam edersin egitim sistemi malum kötü oldugundan dolayı okullarda tam bir bilgi ögretiliyor demek yalan sölemektir onun için daha fazla asılmaları gerekicek cogu şeye bu okuyanlar içindi bide şöyle bir tayfa var okul dönemi geçmiş artık okuma gibi bir durumu yok yazılıma meraklı olan tayfa var ,birde hiç meraklısı olmayan hep duyan üstüne düşmeyen millet yapsın etsin ben indirip kullanim diyen tayfa var ki onlar okumasın ilgi alanı dişinda kalan bir konu bu fazlada uzatmak istemiyorum

1. okuyan arkadaşlar için bölümlerini
bilgisayar mühendisligi olarak seçip devam etmeleri daha iyi olucak ilerde stajları falan da var önleri bi nevi daha açık
2. okul dönemi geçmiş normal sabit bir işte çalışan sabah 8 - akşam 6 stabil çalışanlar için
önce yazılıma meraklı olmak gerekiyor onu gerçekten istemek gerekiyor azim gerektiren bir şey eger bu varsa sende kodlama ögrenebilir ileride kendince istedigini yapabilirsin nasıl mı
bunun için dışardan destek şart nasıl destek dersen bunun kursları var kurs diyince insan bi geri çekiliyor çekilmeyin geri falan normal okul ortami gibi saglam temiz bir firma oldugu zaman güzel bi yazılım uzmanı olmanız mümkün evet kurs maaliyetleri biraz yüksek yıllık 5.000 ile 7.000 arasında degişiyor birazda pazarlıga baglı bu firmalar kımler mi ?
BİLGİADAM maaliyet fiyatları her ne kadar yüksek olsada bir çok arkadaşım sertifikali bir şekilde çıktı ordan ve gayette memnunlar her insan bir degil memnun olcak diye bir şey yok ama genelleme olarak memnunlar
ARIBİLGİ var burasıda gelişmiş yukarıda anlattım gibi yer işinize yaricak bir çok şey buradada mevcut
KARIYER MİMARİ var buda yukarıda saydıklarımdan bir tanesi
bunlar işinde uzman olanlar bildiklerim bu yönde unuttuklarımda vardır elbet ama akılda kalıcı olanlar bunlar işlerinde başarılılar
İSMEK belediyemizin imkanları adı altında İSMEK'tir İSTANBULDA oturanlar bilir buradada bir çok bölüm var hiç bir ücret talep edilmiyor belirli günleri var şuan unuttum bende okudugum dönemlerde gitmiştim buraya :) onuda araya sıkıştırmalıyım gerçekten buda güzel hem de ücretsiz fakat yukarıda saydıgım ücretli kurslara göre biraz daha kısıtlı ögretiyorlar
yukarıda saydıgım kurslar aklınıza gelebilicek her türlü dilde hizmet veriyorlar fakat ismek biraz daha kısıtlı diye biliyorum android java,c#,c++,photoshop,wep tasarım gibi dersler veriliyor

egerki anlattıklarım sizlere az da olsa bir yol olabildiyse ne mutlu bana yanlışlarım olduysa affola şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Üye
6 HİZMET YILI
Ben Yazılım Biliyorum Memory Kısmına Bakıyorum Şuan Ancak Kaynak Çok Yok Önerdiğiniz Kaynaklar Varmı Crewly Hack e Baktım Ancak Wolf Team İçin Gösteriyor Ve Kopyala Yapıştır Kopyala Yapıştır Biryere Kadar wolftü Bide Bende Açılmıyor Konuyla Alakasız Ancak Cevap Yazarsanız Mutlu Olurum Bildiğiniz Kaynaklar Varmıdır Memory Kısmını Öğreten Dil Farketmez

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
Arkadaslar yazilim isine gecici bir hevesle baslamayın. eğer aklınız hayalinizde tasarladığınız bir program veya oyun varsa bütçeniz yetiyorsa bu ise baslayin bnm oyle bir imkanim olmadigi icin ben baslayamiyorum. oysaki aklimda neler var neler. bence guzel konu dusunun ve baslayin.

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Arkadaslar yazilim isine gecici bir hevesle baslamayın. eğer aklınız hayalinizde tasarladığınız bir program veya oyun varsa bütçeniz yetiyorsa bu ise baslayin bnm oyle bir imkanim olmadigi icin ben baslayamiyorum. oysaki aklimda neler var neler. bence guzel konu dusunun ve baslayin.
forumdakilerin %99 zu aklını hile yazmaya odaklamış gördüm kadarıyla kımsede ögrenim merakı yok herkezde hack yapim merakı var emeklemeden koşma derdindeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.