******** yedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Несмотря на предателей, я все еще стою.
Co - Admin
Ödüller
19
Beyler arkadasin attigi linke tiklayinca ******** yedim tikladiktan 2 dk sonra modemi kapat aç yaptim kurtuldummu ******** den daha ne yapmam gerekiyor

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Kanka çok kafana takma bir şey yapmasanda olur

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
Beyler arkadasin attigi linke tiklayinca ******** yedim tikladiktan 2 dk sonra modemi kapat aç yaptim kurtuldummu ******** den daha ne yapmam gerekiyor

pek bişey yapabileceğini zannetmiyorum zamanında bnde çok yedim ts'lerden falan'da modeme 3-5 reset at lan port değiştir geçer vpn'de dene

Admin
Ödüller
18
Sıkıntı olmaz.İnterneti yüksek derecede iyi olursa belki modemini vurabilir.Başka birşey yapamaz.

♥ Kusursuz ♥
Banlı Üye
hiç bir sorun olmaz merak etme

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Mümkünatı Yok İp Adresin Alınmış DDOS yersen Reset Kurtarır Ancak İplogger Yediysen Çözüm yok arkadaşının insafına kalmışsın kısaca :/

• Konuyu başlatan
  • Moderatör
Co - Admin
Ödüller
19
Biraz cahilim bilgisayar konusunda 2 kere reset attim 2 sindede sondaki rakam değisti saolun oneriniz icin saolun internete ip adresim yazdim resledikten sonra orda sondaki rakam deişmiş bi sıkıntı cikmaz deilmi

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Biraz cahilim bilgisayar konusunda 2 kere reset attim 2 sindede sondaki rakam değisti saolun oneriniz icin saolun internete ip adresim yazdim resledikten sonra orda sondaki rakam deişmiş bi sıkıntı cikmaz deilmi
En fazla DdoS atılabilir acemiyse onu bile yapamaz yani merak etme

Daha doğrusu uğraşmaz yani

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
içini ferah tut sıkıntı çıkmaz..! olası bi durum olursa modemi 5 dakika kapatman kafi olucaktır ama bunlara gerek kalmıcak program ismi veremem ama güzel bi vpn kullan..

Uzman Üye
ne kadar boş muhabbet yapılmış. kısacası modem arkasındaki tuştan veya 192.168.1.1 / 192.168.0.1 / 198.168.2.1 gibi adreslerden modem arayüzüne ulaşıp id pass girdikten sonra modemini resetleyebilirsin. resetledikten sonra IP adresin değişecektir. fakat bağlantın sabit bir IP'ye sahipse şirketle ilişkin en yakın bayiiye giderek üyeliğini sabit IP'den dinamik IP'ye geçiş yaptırabilirsin.

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
Zaten Diğer arkadaslar Cozum yolunu soylemısler Onlar sadece olası saldırıları soylemısler Herkezın Özgur ve dusunce hakkı vardır saygılı olalım
Kes lan, adam haklı. Kimi salak demiş ******** yediysen kurtuluş yok diye. Biriniz bile adamın ipsi static mi değil mi diye sormamışsınız. Adam akıllı biriside açıklama yapınca adama gider yapıyorsunuz. Useless doglar sizi.

• Konuyu başlatan
  • Moderatör
Co - Admin
Ödüller
19
Arkadaşlar son sorum ondan sonra konunun kilitlenmesini talep ediyorum

ipv4 adresi aynıda

internete ip adresim yazınca 2 kere reset atmıştım orda ip adresim değişti ama cmd ipv4 deki değişmedi ******** o anlık olan ip adresini alıyordu değilmi ipv4 hala aynıda sorun olurmu?

yani ipv4 adresi aynı hep fakat internete ip adresim ne diye aratınca ordan farklı çıkıyor ******** ipv4 adresindekinimi alıyor?

Uzman Üye
Arkadaşlar son sorum ondan sonra konunun kilitlenmesini talep ediyorum

ipv4 adresi aynıda

internete ip adresim yazınca 2 kere reset atmıştım orda ip adresim değişti ama cmd ipv4 deki değişmedi ******** o anlık olan ip adresini alıyordu değilmi ipv4 hala aynıda sorun olurmu?

yani ipv4 adresi aynı hep fakat internete ip adresim ne diye aratınca ordan farklı çıkıyor ******** ipv4 adresindekinimi alıyor?
IPV4 adresinizin normal IP adresinizle alakası yoktur. IPV4 standart internet protokolüdür ve 1.0.0.0 ile 255.255.255.255 arasında değer alabilir. IP adresinizi herhangi bir IP Checker sitesinden (
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
) öğrenebilirsiniz. Res attıktan sonra oradaki değer değişiyorsa, IP adresinizin dinamik (sabit olmayan, res attıkça değişen) bir bağlantıya sahiptir. Kolay gelsin :)

Üye
hatırladığım kadarı ile ip değiştirmek için çeşitli cmd komutları mevcut windowsta. ipconfig ile alakalıydı sanırsam. ve tıkladığın link z-shadow linki olabilir

Banlı Üye
Bazı modemlerde kapatıp açınca ip değişiyor değişirse iyi değişmessede fazla bişey yapamazlar ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.