Yeni God of War içerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları da olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
god of war,god of war facebook'ta nasıl oynanır,god of war haberleri,god of war hakkında,god of war incelemeleri,god of war ps4,


:resim:

DUUZ7n9VMAAz4UN-1024x576.jpg

1-Atreus_Lessons002-1024x1024.jpg


:not:

Ayrıca oyunun geliştirici ekibi, oyunda neden zıplama tuşunun olmayacağını da açıkladı.
PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro sahipleri tarafından merakla beklenen yeni God of Waroyunu, çıkışını 20 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Oyun, bu tarihte çıkışını gerçekleştirecek ve oyunculara onlarca saatlik bir God of War deneyimi sunacak. Yapılan yeni açıklamalara göre ise bu deneyim içerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları da olacak. Bahsi geçen oyunun yönetmeni olan Cory Barlog, GameInformer ekibine verdiği yeni bir röportajda bahsetti bu bölüm sonu canavarlarından. Ayrıca yönetmen, oyunda neden zıplama tuşunun olmayacağını da açıkladı. Eğer dilerseniz oyun için açıklanan yeni detaylara, haberimizin devamından göz atabilirsiniz.
Oyunun yönetmeninden gelen ilk açıklamalara
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
göre, daha önce de dediğimiz gibi God of Wariçerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları bulunacak. Oyuncular, bu bölüm sonu canavarları ile eğer isterlerse savaşacak. Bunun haricinde, yine yönetmenin söylediğine göre Kratos, kendi can barını yükseltebilecek. Zaten bu oyun içerisinde bazı RYO ögeleri bulunduruyor. Can seviyesinin geliştirilebilir olmasına da pek şaşırmadık.

Cory Barlog, yaptığı açıklamaların devamında zıplama tuşundan da bahsetti. Yapılan açıklamalara göre yeni God of War oyunu içerisinde herhangi bir zıplama tuşu olmayacak ama yönetmenin dediğine göre, oyuncular bu tuşu kesinlikle özlemeyecek ve oyun
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
içerisinde kullanma gereği de hissetmeyecek. Belki de Kratos gibi ciddi bir karakterin, her yere zıplayarak gitmesi, geliştirici ekibi rahatsız etmiştir… Tabii bu işin şakası, mutlaka işin arka planında zıplama, bazı mekaniklerin önüne geçiyordur ve bu yüzden oyundan kaldırılmıştır. En mantıklı açıklama budur.

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Bilinmiyor
Efsane Üye
Katılım
26 Şub 2016
Mesajlar
4,270
Çözümler
3
Tepki puanı
790
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
bölüm sonu canavarları vazgeçilmezdir
 
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
hade bakalim ama ps4 olsa daha iyi olacaktı bende :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.