Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Devil Is Back
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Koliforniya,Koliforniya ofisine saldırı,Koliforniya saldırı,Koliforniya silahlı saldırı,Koliforniya ofisine silahlı saldırı,Youtube saldırı,Youtube ofisine saldırı,Youtube ofisine silahlı saldırı
Youtube.jpg

Gelen son dakika haberine göre Youtube'un Amerika'nın Kaliforniya eyaletindeki ofisine silahlı saldırı düzenlenmiş durumda.
Ofiste çalışanlardan biri olan Vadim Lavrusik‏'in açıklamalarına göre kendisi silah sesleri duymuş ve masasınının önünden çalışma arkadaşlarının kaçıştığını görmüş.
Photo1.jpg

Gelen haberler an itibarı ile San Bruno'daki Youtube ofisine gerçekleştirilen silahlı saldırıda ölü ya da yaralı olup olmadığına dair herhangi bir bilgi içermiyor. Bununla birlikte gelen birden çok silah sesi sonrası birçok Youtube çalışanının panik içerisinde 911'i arayıp yardım istediği belirtiliyor.

Photo2.jpg

Bölgeden gelen haberler olayda ölü ve yaralılar olduğu yönünde. Saldırganı gerçekleştirenin kimliği henüz belli değil ancak olayın tam teçhizatlı bir kadın saldırgan tarafından gerçekleştirildiği iddiaları mevcut.

Ekli dosyalar

• Photo1.jpg
    Photo1.jpg
    39.8 KB · Görüntüleme: 14
Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Ben konuyu okudum ama bir şey anlamadım... bir daha anlatırmısnı özelden...

Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Zamanla İç yüzü çıkar olayın.

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
The Devil Is Back
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Ben konuyu okudum ama bir şey anlamadım... bir daha anlatırmısnı özelden...

Tam olarak açıklayıcı paylaşmamış gazeteciler, yakında olayın iç yüzü çıkar ortaya merak etme o zaman tekrar paylaşıcam konu yada güncellerim

Süper Üye
6 HİZMET YILI
Detayları ilerleyen günlerde ortaya çıkar takipçisi olacağım bende. Bakalım ne saykoluk yapmışlar :D

:D
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Detay çok yok ama güzel bilgi reis devamı gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.