• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hazyn

Kazanmak, kazanmaktır...
Emektar Üye
Beğeni Puanı
480
:resim:

2_zombie_squad.jpg

p22.jpg

:yazı:

Zombie Squad, kendi ordunuzu kurarak zombiler ile savaşacağınızı bir oyundur. Yavaş bir şekilde ordunuzu büyütüp, daha ileri seviyelere ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bölümleri geçtikçe para kazanıyorsunuz ve kazandığınız para sayesinde ordunuzu geliştirebiliyorsunuz. Bizim vermiş olduğumuz Apk sayesinde ise, oyuna yüksek miktarda para ile başlayabilirsiniz.

:kullan:

İndirmiş olduğunuz ".apk" uzantılı dosyayı cihazınıza kurun. Daha sonrasında oyuna giriş yapın.

:calis:

Oyunun uygun olduğu tüm Android sistemlerinde çalışmaktadır.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Anlatımı ve özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. İndirme linki ve virüstotale geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

:indir:

İndir:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

VirüsTotal:
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!

:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcoment asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullancak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.​

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,386
Bu oyunun benzer bir versiyonunu küçükken internetten oynardım. Aklıma geldi. Gözümde canlanır koskoca mazi. :kaybear:
Bu tür oyunlarda genellikle baştan başlamak daha eğlenceli oluyor bana kalırsa. Yine de ellerine sağlık. :burnbear:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt