zuladan ban yedim mac adrsim veya hdd serial numaralarımdan diye düşünüyrum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
6 HİZMET YILI
zulada her girdiğim çar ban yiyor ve hemen 2 maçta hile kullanmıyorken b22 güvenlik sistemi oyunu kapatıyor hatası neyden kaynaklandını tam kestiremiyorum şuan kimse bilmiyor ne olduğunu ben maç adresim veya hdd serial numaralarıa ban atıldı die kuşkulanıyorum her yeni çarda beni buluyor ve direk oyunu kapatıyor sonra direk bir sonraki gü çar gg ne yapmmam gerek aklımda format atmak gibi bişey var. sayın kurucum maskelihileci birşeyler önerdi bilmiyorum onu yaptım yine yediim aynı sorunu belkide ben yapamamışımdır ama ben şu sıralar format atmayı düşünüyorum format atsam sorun düzelirmi sayın memory sakinleri lütfn bana yardım edin çok çaresizim oyunu hilesiz bile ynuymıyorum not : hile kullandıktan sonra oldu hile yi algıladığında da aynı b22 vermişti

ioz

^^
Kurucu
Ödüller
21
Sosyal
8 HİZMET YILI
hile bizim değildir. zulaya destek vermiyoruz. ban yediysen oynama boşver saçma oyun zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.